کد خبر: 89941 A

در آذربایجان شرقی؛

شرکت گاز استان تمامی تعهدات خود در راستای گازرسانی به مسکن مهر را به انجام رسانده و در تامین به موقع جریان گاز مشترکان مسکن مهر استان تلاش می‌نماید.

ایلنا: مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی از ایجاد ظرفیت اشتراک پذیری گاز برای ۶۲ هزار و ۶۱۳ مشترک مسکن مهر استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا ولی ا... دینی در تشریح عملکرد گازرسانی به پروژه‌های مسکن مهر در استان گفت: هم اکنون ۱۱هزار و ۹۱۲ مشترک مسکن مهر با اجرای ۱۴۹کیلومتر شبکه گاز در اقصی نقاط استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در سه ماه نخست سالجاری یک هزار و ۴۰۷ مشترک مسکن مهر از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده و توزیع گاز در این بخش با شتابی روزافزون ادامه دارد.
دینی با اشاره به اتمام پروژه‌های گازرسانی در برخی از شهرستان‌های استان تصریح کرد: شرکت گاز استان تمامی تعهدات خود در راستای گازرسانی به مسکن مهر را به انجام رسانده و در تامین به موقع جریان گاز مشترکان مسکن مهر استان تلاش می‌نماید.
مدیرعامل شرکت گاز استان بر لزوم رشد و توسعه خطوط گازرسانی در بخش مسکن مهر تاکید کرد و گفت: اجرای هر چه مطلوب‌تر پروژه‌های مسکن مهر و افزایش شمار مشترکین گاز در این بخش از مهم‌ترین اهداف این شرکت است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر