کد خبر: 89951 A

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی:

با توجه به تغییر فعالیت نهادهای مختلف در ماه مبارک رمضان، ساعت کار موزه‌ها و محوطه‌های تاریخی استان آذربایجان شرقی نیز در ماه مهمانی خدا تغییر کرده است.

ایلنا: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ادامه استقبال چشمگیر از موزه‌ها و محوطه‌های تاریخی استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا تراب محمدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به تغییر فعالیت نهادهای مختلف در ماه مبارک رمضان، ساعت کار موزه‌ها و محوطه‌های تاریخی استان آذربایجان شرقی نیز در ماه مهمانی خدا تغییر کرده است.
وی اضافه کرد: موزه‌ها و محوطه‌های تاریخی استان در مدت ماه مبارک رمضان از ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغازکروده و تا ساعت ۷. ۳۰ عصر، در خدمت عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.
محمدی یادآور شد: موزه‌ها و محوطه‌های تاریخی استان در ماه رمضان به شکل یکسره و بدون تعطیلی در ساعات اعلام شده از صبح تا عصر گشوده بوده و بازدیدکنندگان می‌توانند ضمن بازدید از این اماکن تاریخی و ارزشمند، با فرهنگ و تاریخ قسمتی از ایران زمین بیش از پیش آشنا شوند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان موزه‌ها را یکی از پر مخاطب‌ترین اماکن فرهنگی و تاریخی استان دانست و گفت: آذربایجان شرقی با ۲۰ موزه فعال و تنوع موضوعی آن‌ها یکی از پویا‌ترین استان‌های کشور در امر موزه داری محسوب می‌شود که جایگاه وی‍ژه‌ای در میان مردم دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر