کد خبر: 89956 A

در اجرای تفاهم نامه همکاری مابین معاونت روابط کار وزارت کار و اموراجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، تاکنون بالغ بر ۵۲۰ نفر در مرکز آموزش فنی وحرفه مرند از آموزش کوتاه مدت اصول ایمنی و بهداشت کار بهره‌مند شده‌اند.

ایلنا: رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرند از برگزاری کارگاه آموزشی اصول ایمنی و بهداشت کار برای ۵۲۰ نفر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا امیر محمدزاده گفت: دوره اصول ایمنی و بهداشت کار برای متقاضیان دریافت گواهینامه فنی حرفه‌ای در رشته‌های مختلف ساختمانی با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان مرند برگزار شد.
وی افزود: در اجرای تفاهم نامه همکاری مابین معاونت روابط کار وزارت کار و اموراجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، تاکنون بالغ بر ۵۲۰ نفر در مرکز آموزش فنی وحرفه مرند از آموزش کوتاه مدت اصول ایمنی و بهداشت کار بهره‌مند شده‌اند.
محمدزاده خاطرنشان کرد: در قالب دوره‌های فوق و طی تفاهم نامه‌ای با مجمع امور صنفی مرند، تاکنون حدود ۸۰ نفر از متقاضیان دریافت پروانه کسب از اتحادیه‌های تحت پوشش مجمع امور صنفی نیز در این دوره‌ها شرکت داشته‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر