کد خبر: 89964 A

اردوهای طرح «هجرت سه» و اردوهای جهادی بسیج سازندگی که با حضور جوانان و نوجوانان اجرایی می‌شود، نقش مهمی در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان دارد.

ایلنا: فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: طرح «هجرت سه» امسال هم با حضور دانش آموزان در مدارس این شهرستان اجرایی و اردوهای جهادی نیز پس از شناسایی روستا‌ها و مناطق محروم آغاز می‌شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا نصیر بخشی‌زاده در نشست هماهنگی برگزاری اردوهای طرح «هجرت سه» ویژه تابستان افزود: اردوهای طرح «هجرت سه» و اردوهای جهادی بسیج سازندگی که با حضور جوانان و نوجوانان اجرایی می‌شود، نقش مهمی در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان دارد.
وی با قدردانی از زحمات و همکاری‌های ادارات در برگزاری برنامه‌های بسیج سازندگی به تشریح اهداف اجرای طرح هجرت و دستاوردهای آن در سال‌های گذشته پرداخت و گفت: نقاط قوت و ضعف سال‌های گذشته در ساماندهی و برنامه ریزی امور به منظور اجرای هر چه بهتر این طرح کمک می‌کند.
بخشی‌زاده با اشاره به خودسازی و کسب تجربه برای جوانان به عنوان یکی از اهداف و دستاوردهای طرح هجرت گفت: هدف از برگزاری اردوهای طرح هجرت، غنی سازی اوقات فراغت با استفاده از نیرو و نشاط جوانان در سازندگی در عرصه‌های کار و تلاش است.
وی افزود: کمک به دولت و مردم در خدمت رسانی، محرومیت زدایی و سازندگی با اولویت خدمت در روستا‌ها و مناطق محروم از دیگر اهداف اجرای طرح هجرت است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر