کد خبر: 91242 A

شهردار تبریز:

توسعه پایدار و متوازن شهر در گرو اجرای سریع و با برنامه طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی بوده و اولویت اصلی شهرداری در سال جدید تسریع روند اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی بر اساس بودجه مصوب سال ۹۲ است.

ایلنا: شهردار تبریز گفت: روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، خدماتی مصوب شهرداری در سال جاری باید بدون وقفه تداوم داشته باشد.
به گزارش خبرنگار ایلنا علیرضا نوین در جمع مدیران شهرداری تبریز افزود: توسعه پایدار و متوازن شهر در گرو اجرای سریع و با برنامه طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی بوده و اولویت اصلی شهرداری در سال جدید تسریع روند اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی بر اساس بودجه مصوب سال ۹۲ است.
وی همچنین با تأکید بر لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام گفت: با توجه به محدودیت فصل کاری ضروری است تا هماهنگی و برنامه ریزی لازم جهت اجرای سریع و به موقع پروژه‌ها بر اساس زمانبندی مناسب اقدام شود.
نوین افزود: خدمات‌رسانی و توسعه زیربنایی شهر و مناطق شهری جز از طریق بررسی و نظارت دقیق و مداوم بر نیاز‌ها و مشکلات محلات و ساکنان آن امکان‌پذیر نیست و شهرداران مناطق باید با اعمال این نظارت‌ها برنامه‌ریزی‌های شهری خود را بر اساس نیاز‌ها و خواسته‌های شهروندان و مشکلات محلات تدوین نمایند.
شهردار تبریز در عین حال رسیدگی و نظارت بر روند خدمات‌رسانی به شهروندان و محلات و نیز تلاش برای رفع این مشکلات را زمینه‌ساز افزایش اقبال عمومی و اعتماد شهروندان به مدیران شهرداری از یک سو و برنامه‌ریزی مدیریت شهری بر اساس خواسته‌های واقعی مردم از سوی دیگر دانست و افزود: مدیران شهرداری و شهرداران مناطق در سال جاری باید با تقویت نظارت‌های خود بر محلات و مشکلات شهروندان، زمنیه را برای توسعه شهری مبتنی بر خواست عمومی فراهم نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر