کد خبر: 91799 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

تعداد پروانه‌های بهره برداری شده در چهار ماهه اول سال جاری را ۴۹ فقره است که این میزان پروانه بهره برداری برای یک هزار و ۳۵۸ نفر شغل ایجاد خواهد کرد / صنعت مهم‌ترین بخشی است که می‌تواند در ایجاد شغل برای جوانان نقش ایفا نماید.

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: در چهار ماهه اول امسال، ۵۸۲ فقره جواز تاسیس صادر شده که میزان اشتغال پیش بینی شده قبل از این تعداد در استان جواز ۱۶ هزار و۷۰۳ نفر بوده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد جواد عظمایی تعداد پروانه‌های بهره برداری شده در چهار ماهه اول سال جاری را ۴۹ فقره عنوان کرد و گفت: این میزان پروانه بهره برداری نیز برای یک هزار و ۳۵۸ نفر شغل ایجاد خواهد کرد.
وی با بیان اینکه ۴۷ فقره طرح توسعه در چهار ماهه اول سال ۹۲ وصول شده، افزود: این میزان طرح توسعه برای یک هزار و ۴۴۸ نفر شغل ایجاد می‌کند.
عظمایی ایجاد اشتغال برای جوانان استان را رسالت اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی عنوان کرد و گفت: صنعت مهم‌ترین بخشی است که می‌تواند در ایجاد شغل برای جوانان نقش ایفا نماید، به طوری که امروزه بیشترین شاغلان استان در امر صنعت، معدن و تجارت مشغول فعالیت هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر