کد خبر: 91811 A

برای کمک‌های مردمی جمع آوری شده جلسات مختلفی با مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برگزار شد و پس از خرید ۷۰۰ دستگاه آبگرمکن و ۶۰۰ تخته فرش مناسب دو در سه از طریق مدیران این نهاد در سه شهرستان ورزقان، اهر و هریس میان نیازمندان آسیب دیده مناطق زلزله زده توزیع شد.

ایلنا: مسئول ستاد بشردوستانه حمایت از آسیب دیدگان زلزله آذربایجان در کمیسیون حقوق بشراسلامی از کمک بیش از ۴ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریالی خیران در همایش وصله مهربانی خبرداد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، حاج محمدرضا رضایی در جلسه ستاد بشردوستانه حمایت از آسیب دیدگان زلزله آذربایجان با بیان اینکه کمک‌های جنسی جمع آوری شده از طریق این ستاد توسط همیاران حقوق بشر و نیز سازمان هلال احمر در مناطق زلزله زده توزیع شد افزود: برای کمک‌های مردمی جمع آوری شده جلسات مختلفی با مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برگزار شد و پس از خرید ۷۰۰ دستگاه آبگرمکن و ۶۰۰ تخته فرش مناسب دو در سه از طریق مدیران این نهاد در سه شهرستان ورزقان، اهر و هریس میان نیازمندان آسیب دیده مناطق زلزله زده توزیع شد.
وی با بیان اینکه ۸۳ تخته فرش دیگر نیز خریداری شده و به زودی مابین خانوارهای زلزله زده توزیع می‌شود ادامه داد: تلاش کرده‌ایم کمک‌های جمع آوری شده را مابین نیازمندان واقعی آن در منطقه زلزله زده توزیع نماییم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر