کد خبر: 91883 A

پلیس همانند سال‌های گذشته طرح‌های کنترل و نظارتی مختلفی را در خصوص واحدهای صنفی به مرحله اجرا می‌گذارد.

ایلنا: پلیس شهرستان مرند در آذربایجان شرقی با واحد‌های صنفی متخلف برابر مقررات برخورد می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرمانده انتظامی مرند گفـت: پاسخگویی به نیازهای صنفی اصناف و تامین امنیت پایدار برای آن‌ها ضرورت وجود نظارت بر اماکن عمومی را از سوی پلیس اجتناب ناپذیر کرده است. نوروزی از تشدید مبارزه با تخلفات صنفی در شهرستان خبر داد و تصریح کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان با اجرای طرح مشترکی متشکل از عوامل اماکن عمومی و اداره صنعت و معدن و تجارت و نماینده مجمع امور صنفی کنترل و نظارت و برخورد با واحد‌های صنفی متخلف تشدید می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پلیس همانند سال‌های گذشته طرح‌های کنترل و نظارتی مختلفی از جمله طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی بازی‌های رایانه‌ای، مراکز اقامتی، سفره خانه‌ها و چایخانه‌ها، دکه‌های حاشیه شهر، لوازم آرایشی و بهداشتی، آرایشگران زنانه، عرضه محصولات فرهنگی، طلافروشان، لباس فروشان را به مرحله اجرا می‌گذارد و اصناف نیز در حوزه کاری خود با عمل به توصیه‌ها و هشدار‌های ارائه شده از طرف پلیس سهم خود را در امنیت ایفا می‌کنند.

نوروزی تاکید کرد: ضرورت دارد به منظور رعایت حرمت ماه مبارک رمضان و مهمانان این ماه پر خیر و برکت صنوف به ویژه اغذیه فروشان ساماندهی و همکاری‌ها در این زمینه گسترش یابد و تمامی صنوف که در امر ارائه غذا فعالیت دارند برابر دستوراالعمل در این ماه به فعالیت خود ادامه دهند و در صورت تخلف برابر قانون واحد صنفی پلمپ خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر