کد خبر: 91902 A

این جشنواره در ۵ سطح فیلم و عکس حرفه‌ای، فیلم و عکس آماتور و داستان کوتاه با موضوع محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی، آلودگی آب و خاک و نقش انسان در حفاظت از محیط زیست برگزار خواهد شد.

ایلنا:مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از برگزاری دومین جشنواره منطقه‌ای محیط زیست در آموزه‌های رضوی شمالغرب کشور در شهریور ماه سال ۱۳۹۲ خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا بیوک رئیسی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری این جشنواره با مشارکت استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل و کردستان به میزبانی تبریز گفت: این جشنواره در ۵ سطح فیلم و عکس حرفه‌ای، فیلم و عکس آماتور و داستان کوتاه با موضوع محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی، آلودگی آب و خاک و نقش انسان در حفاظت از محیط زیست برگزار خواهد شد.
وی از همکاری انجمن‌های فیلم و عکس استان در برگزاری جشنواره منطقه‌ای محیط زیست خبر داد وگفت: هنرمندان می‌توانند آثار خود را در زمینه عکس، فیلم یا داستان کوتاه زیست محیطی تا دهم شهریور ماه جهت بررسی و داوری به دبیرخانه جشنواره مستقر در اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی ارسال نمایند.
رئیسی به انتخاب ۲۵ اثر استان‌ها به عنوان برگزیدگان استانی و ۱۵ اثر برگزیده منطقه‌ای در پایان جشنواره اشاره کرد و گفت؛ جوایز نقدی به همراه تندیس و لوح تقدیر جشنواره به ۴۰ نفر برگزیده در مراسم اختتامیه که در ۲۴ شهریور برگزار می‌شود، اهداء خواهد شد.
وی از همیاران محیط زیست، محیط یاران مدارس، طبیعت گردان، هنرمندان و اصحاب رسانه و علاقمندان محیط زیست خواست در ارسال آثار خود به جشنواره مشارکت فعالانه داشته و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مراجعه نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر