کد خبر: 91917 A

رکابزن تیم پتروشیمی تبریز:

تور چین هایلک مهم‌ترین و پر امتیاز‌ترین تور دوچرخه سواری آسیا محسوب می‌شود و هر سال با حضور رکابزنان خوبی برگزار می‌شود.

ایلنا: رکابزن تیم پتروشیمی تبریز گفت: برای قهرمانی به چین رفته بودیم و با این نتایج دوباره بر‌ترین تیم آسیا می‌شویم و من نیز به جمع سه رکابزن بر‌تر آسیایی باز می‌گردم.
قادر میزبانی گفت: تور چین هایلک مهم‌ترین و پر امتیاز‌ترین تور دوچرخه سواری آسیا محسوب می‌شود و هر سال با حضور رکابزنان خوبی برگزار می‌شود.
وی در مورد سطح تور دوچرخه سواری چین هایلک در این دوره افزود: امسال نیز دوچرخه سواران خوبی در این تور حضور داشتند و حتی امسال نسبت به دوره‌های قبلی از کیفیت خوبی برخوردار بود.
میزبانی اضافه کرد: برای قهرمانی و کسب مقام نخست این تور عازم چین شده بودیم و دنبال آن بودیم که هر کدام از اعضای تیم شرایط مساعد تری داشت اول شود که این دوره با عملکرد خوب پورسیدی قهرمان شد و در مجموع هم توانستیم پیراهن طلایی قهرمانی تیمی را در طول مسابقات حفظ کنیم.
وی ادامه داد: همانطور که پیش بینی می‌کردیم نتیجه‌ای بسیار عالی کسب کردیم و با توجه به بالا بودن سطح تور به احتمال خیلی زیاد در رتبه بندی که بعد از چند روز اعلام خواهد شد، دوباره بر‌ترین تیم آسیا لقب بگیریم و خود من نیز در جمع سه رکابزن بر‌تر آسیایی قرار بگیرم.
رکابزن تیم پتروشیمی تبریز عملکرد دوچرخه سواران ایرانی که در ترکیب تیم‌های خارجی حضور داشتند را خوب ارزیابی کرد و گفت: در واقع تمامی سختی و بار یک تور بر دوش تیمی است که قهرمان می‌شود ولی در کل دیگر رکابزنان ایرانی نیز خوب بودند و نتایج خوبی کسب کردند.
میزبانی در رابطه با تمرینات تیم پتروشیمی و مسابقات پیش رو خاطرنشان کرد: تمرینات چند روزی به دلیل ماه مبارک رمضان و سنگین بودن مسابقات قبلی تعطیل است ولی حدود یک هفته دیگر تمرینات را برای حضور در تور بورنو مالزی که ۲۵ روز دیگر آغاز می‌شود شروع خواهیم کرد و اگر مشکل خاصی پیش نیاید برنامه‌هایمان تا پایان سال اجرا خواهند شد.
وی وضعیت تیم پتروشیمی و حمایت‌های صورت گرفته را قابل قبول و خوب توصیف کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر