کد خبر: 93121 A

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی خبر داد:

طی یک ماهه گذشته با انجام ۲۸۶ مورد بازرسی ۳۹ فقره پرونده با عناوین گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

ایلنا: معاون نظارت وبازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و افزایش حضور شهروندان در مراکز تفریحی و پارک‌ها بویژه پس از انجام فرایض دینی و افطار در ایام ماه مبارک رمضان، طرح نظارتی ویژه بازدید و بازرسی از غرفه‌ها و بوفه‌های موجود در این مراکز و شهربازی‌ها از ابتدای تیرماه آغاز شده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا، اسماعیل عطاپور ادامه داد: ستاد خبری این سازمان با شماره ۱۲۴ آماده دریافت شکایات وگزارشات مردمی از تخلفات احتمالی غرفه‌ها و بوفه‌های موجود در پارک‌ها ومراکز تفریحی بوده و به شهروندان اطمینان خاطر می‌دهیم با موارد تخلف به شدت و سرعت برخورد خواهد شد.
وی افزود: طی یک ماهه گذشته با انجام ۲۸۶ مورد بازرسی ۳۹ فقره پرونده با عناوین گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
عطاپور اظهار امیدواری نمود: با تداوم اقدامات نظارتی تا پایان تابستان شهروندان ومیهمانان وارده به شهر اوقات خوبی را درمراکز تفریحی و پارکهای تبریز سپری نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر