کد خبر: 93132 A

در سایه مساعدت‌های حامیان طرح اکرام ایتام از اول ماه مبارک رمضان تا به امروز فردی از خانواده ایتام برای درخواست کمک به دفتر امام جمعه یا فرمانداری مراجعه نکرده است/۲۵هزار حامی در استان وجود دارد که ۷ هزار یتیم طرح اکرام کمیته امداد امام خمینی (ره) را تحت حمایت خود قرار داده‌اند.

ایلنا: همایش تجلیل حامیان طرح اکرام ایتام اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی در این آیین با اشاره به اینکه حامیان در درس امدادگری پیشتاز هستند گفت: در سایه مساعدت‌های حامیان طرح اکرام ایتام از اول ماه مبارک رمضان تا به امروز فردی از خانواده ایتام برای درخواست کمک به دفتر امام جمعه یا فرمانداری مراجعه نکرده است.
حسین دشتی افزود: کمک به همه خانواده‌های ایتام و نیازمندان دغدغه امداگران این نهاد است و خوشبختانه کمک‌های حامیان این دغدغه را از بین برده است.
وی ادامه داد: در سایه حمایت‌های امدادگران و حامیان عزت نفس به این خانواده‌ها باز گشته و آن‌ها احساس می‌کنندکسانی هستند که مثل پدر و مادر به آنان رسیدگی کنند.
دشتی کسب جایگاه دوم آذربایجان شرقی در طرح اکرام را مرهون کمک‌های بی‌دریغ حامیان استان دانست و گفت: طی سال گذشته این حامیان ۹۰ میلیارد ریال به ایتام مساعدت کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه ۷۷ هزار خانوار در استان تحت پوشش طرح محسنین این نهاد قرار گرفته‌اند خاطرنشان کرد: ۲۵هزار حامی در استان وجود دارد که ۷ هزار یتیم طرح اکرام کمیته امداد امام خمینی (ره) را تحت حمایت خود قرار داده‌اند.
گفتنی است اهدای لوح تقدیر به حامیان، اجرای برنامه تواشیح، دکلمه یکی از ایتام و سخنرانی دو نفر از حامیان از جمله برنامه‌های همایش حامیان طرح اکرام ایتام بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر