کد خبر: 93134 A

شهردار تبریز:

حراست باید امین، دلسوز و همراه واقعی مجموعه از یک سو و شهروندان از سوی دیگر باشد و کاری کند که نگاه پلیسی و امنیتی از این مجموعه دور شده و به آن به چشم یک دوست امین نگریسته شود.

ایلنا: شهردار تبریز با تأکید بر لزوم توجه جدی ادارات بازرسی و حراست شهرداری به کارکرد‌ها و وظایف ذاتی شهرداری، خواستار بسترسازی مدیران و کار‌شناسان این دو بخش برای حاکمیت و تقویت تفکر خدمتی در مجموعه شهرداری تبریز شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا نوین در نشست مشترک خود با مدیران و کار‌شناسان ادارات بازرسی و حراست شهرداری تبریز گفت: تکریم ارباب رجوع، رسیدگی و پاسخگویی سریع به مشکلات و مطالبات مردم، نطارت بر حسن انجام کار‌ها در تمامی بخش‌ها، سالم‌سازی محیط خدمت، جلوگیری از انحرافات و تخلفات احتمالی، برخورد با برهم‌زنندگان روند ارایه خدمات و اعتمادسازی نزد مردم از جمله شاخص‌های حاکمیت تفکر خدمتی در بدنه شهرداری است و این دو مجموعه باید ضمن حرکت در این راستا، زمینه را برای حاکمیت این تفکر در مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری فراهم کنند.
وی افزود: حراست باید امین، دلسوز و همراه واقعی مجموعه از یک سو و شهروندان از سوی دیگر باشد و کاری کند که نگاه پلیسی و امنیتی از این مجموعه دور شده و به آن به چشم یک دوست امین نگریسته شود.
شهردار تبریز در عین حال از مدیران و کارکنان این دو مجموعه خواست تلاش مضاعفی در راستای کاهش فاصله میان مردم و مجموعه شهرداری به کار بندند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر