کد خبر: 93158 A

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

نشست‌های تخصصی هیاتهای ژیمناستیک و تنیس روی میز آذربایجان شرقی برگزار شد.

ایلنا: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت: تنیس روی میز و ژیمناستیک آذربایجانشرقی می‌توانند در بازیهای کره جنوبی نماینده داشته باشند.
به گزارش خبرنگار ایلنا سید محمد شروین اسبقیان که در نشست‌های تخصصی هیاتهای ژیمناستیک و تنیس روی میز آذربایجانشرقی سخن می‌گفت افزود: بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی در شهر اینچوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای مهم پیش روی آذربایجانشرقی است و ورزش آذربایجانشرقی این توانایی و پتانسیل را به یقین می‌دانم که در این بازی‌ها توان و پتانسیل خود را نشان دهد.
وی تصریح کرد: ژیمناستیک و تنیس روی میز آذربایجانشرقی می‌تواند با توجه به پیشینه طلایی و پتانسیل‌های موجود و توانایی‌های بالقوه خویش و توجه به بیشتر به قهرمانان و سرمایه‌های خود و برگزاری اردو‌های مختلف و حتی حضور مربیان طراز اول کشور و استفاده از تجربیات مربیان خارجی در اینچوان نماینده‌ای داشته باشد.
اسبقیان در خصوص ژیمناستیک آذربایجانشرقی گفت: در حال حاضر ۲ سالن اختصاصی برای هیات ژیمناستیک آذربایجانشرقی و تبریز به هیات واگذار شده و در شهرستانهای میانه و شبستر نیز سالن‌های ژیمناستیک راه اندازی شده است.
وی در این نشست‌ها بر توجه به ورزش بانوان، ورزش شهرستان‌ها، افزایش سرانه ورزشکاران سازمان یافته، همگانی کردن رشته‌های ژیمناستیک و تنیس روی می‌ز، توجه به مسائل فرهنگی در ورزش و اوقات فراغت نوجوانان و برگزاری جشنواره تابستانی تاکید کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر