کد خبر: 93961 A

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی:

شرکت توزیع برق استان در مورد برق کمتر از ۲۰ هزار ولت مسئولیت دارد. / این شرکت برای حل مشکلاتی از قبیل نوسان، قطعی برق، تعیین برق مطمئن برای حوزه‌های مختلف از جمله در صنعت آمادگی کامل دارد.

ایلنا: مدیرعامل شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی از کاهش ۴۰ درصدی خاموشی‌های برق در سطح استان خبرداد.
به گزارش خبرنگار ایلنا سرافراز در جلسه بحث و بررسی مشکلات توزیع برق شهرستان میانه با بیان اینکه علی رغم تنگناهای موجود کارهای بزرگی در کشور انجام شده است گفت: پایدار‌ترین برق و کمترین میزان خاموشی در شهرستان میانه بوده همچنین بیش از ۳ درصد استاندارد کشور از روشنایی معابر برخوردار است.
وی با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق استان در مورد برق کمتر از ۲۰ هزار ولت مسئولیت دارد افزود: این شرکت برای حل مشکلاتی از قبیل نوسان، قطعی برق، تعیین برق مطمئن برای حوزه‌های مختلف از جمله در صنعت آمادگی کامل دارد.
سرافرازبا بیان اینکه روشنایی معابرداخل محدوده خدماتی شهر تا محل توسعه آن برعهده ما و خارج از شهر با راه و شهرسازی است اظهارداشت: درسال جاری سعی برایجاد روشنایی نقاط کور می‌ادین، کوچه‌ها و خیابان‌ها و مسیرراه آهن به میانه خواهیم داشت.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در خصوص تکمیل روشنایی ورودیهای ترک، آقکند و انتهای شهرک اندیشه قول داد که مشکل ترک حداکثر ظرف ۲۰ روز، مشکل آقکند ظرف ۲ ماه و شهرک اندیشه تا پایان سال جاری برطرف شود.
وی به برق رسانی به روستاهای بالای ۱۰ خانوار که سکونت دائمی دارند اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه سرقت در شبکه در روستاهایی که سکونت فصلی دارند اتفاق می‌افتد در توافق نامه سال جاری روستای بسیط را در برنامه داشته و روستاهای کوهستانق، مزمین، اسکوق، اورق، زرنجبین و سلیمانلو جزء اولویت‌های سال آتی قرار دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر