کد خبر: 94006 A

در المپیک ۲۰۱۳ ناشنوایان؛

سه ورزشکار آذربایجان شرقی در المپیک ۲۰۱۳ ناشنوایان سجاد آیقرچمن در رشته پرتاب دیسک به مدال نقره، رسول دریانی در کشتی آزاد به مدال طلا و مهدی بخشی در کشتی فرنگی به مدال نقره دست یافته‌اند.

ایلنا: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در پیامی کسب ۳ مدال نمایندگان آذربایجانشرقی در المپیک ۲۰۱۳ ناشنوایان را به جامعه ورزشی، ناشنوایان و قهرمانان و خانواده این قهرمانان تبریک گفت.
سید محمد شروین اسبقیان در این پیام آورده است: جوانان ایران در عرصه‌های مختلف بار‌ها شایستگی خود را به جهانیان در رقابتهای مهم ورزشی نشان داده‌اند و این بار جوانان غیور و با غیرت آذربایجانشرقی افتخاراتی کسب کردند تا دل مردم آذربایجانشرقی و ایران اسلامی را شاد کند.
وی در بخش دیگری از این پیام تصریح کرده است: امروز در سایه تلاش و همت قهرمانان و خانواده گرامیشان و کادر فنی ۳ مدال با ارزش طلا و نقره برای ورزشکاران استان در رقابتهای مهم المپیک ۲۰۱۳ ناشنوایان بدست آمده را تبریک می‌گوییم.
اسبقیان در ادامه یادآور شده است: فرزندان غیرتمند ملت بار دیگر شکوه و عظمت این کشور بزرگ را در حماسه‌ای دیگر رقم زدند و جوانان غیور آذربایجانشرقی سرود پرافتخار و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار درآورده‌اند.
سجاد آیقرچمن در رشته پرتاب دیسک برای اولین بار در تاریخ دوومیدانی المپیک نانشوایان به مدال نقره دست یافت و رسول دریانی در کشتی آزاد و مهدی بخشی در کشتی فرنگی به مدال طلا و نقره دست یافتند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر