کد خبر: 94362 A

پزشک تراکتورسازی تبریز:

مهدی کریمیان بعد از تصادف شب پریروز به کما رفته و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام رضا (ع) تبریز بستری شده است.

ایلنا: هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که از شب گذشته به خاطر تصادف با اتومبیل شخصی خود در کما به سر می‌برد، عصر دیروز هوشیاری بیشتری پیدا کرد و به صدا واکنش نشان داد.
به گزارش ایلنا مهدی کریمیان که بعد از تصادف پریروز به کما رفته و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام رضا (ع) تبریز بستری شده بود عصر دیروز واکنش‌های خوبی را برای خروج از کما نشان داد.
پزشک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: خوشبختانه میزان هوشیاری کریمیان عصر دیروز نسبت به قبل بیشتر شده و از مرز ۱۰ هم گذشته است که این خبر بسیار خوشحال کننده‌ای است.
دکتر مولایی افزود: او به صدا واکنش‌های خوبی نشان داد و چشمانش را برای لحظه‌ای باز کرد. باید صبر کرد تا ۲۴ ساعت آینده که ببینیم وضعیت وی چطور خواهد شد. اگر همین روند ادامه پیدا کند خیلی زود به حالت عادی باز خواهد گشت.
همین گزارش حاکی مهدی کریمیان شب پریروز در اثر تصادف به کما رفته است.
صبح روز نخست حادثه برای مهدی کریمیان با مطلع شدن هواداران عده کثیری که نگران وضعیت جسمانی وی هستند در مقابل بیمارستان امام رضا (ع) ازدحام کردند.
سرمربی تراکتورسازی تبریز نیز روز نحست به همراه چند تن از هم تیمی‌های کریمیان در بیمارستان امام رضا (ع) حاضر شد.
مجید جلالی پس از خروج از بیمارسنان در گفتگویی اظهار داشت: به گفته پزشکان معالج کریمیان وضعیت وی رفته رفته رو به بهبود بوده و من از عموم مردم درخواست می‌کنم تا برای بهبودی کریمیان دعا کنند.
وی خاطرنشان کرد: کریمیان بدن‌اش را تکان می‌دهد و سطح هوشیاری او روند خوبی را طی می‌کند.
همین گزارش حاکی است به دلیل وضعیت روحی نامطلوب بازیکنان تمرین دیروز تراکتورسازان لغو شد. همچنین با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ درخواست لغو دیدار آتی این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان نیز شده است.
در حال حاضر اجازه ملاقات به هیچ کس داده نمی‌شود و هم اکنون معالجات موردلزوم بر روی کریمیان در حال انجام است.
همین گزارش حاکی است سایت باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی نیز در اطلاعیه‌ای از هواداران و علاقمندان و مومنین روزه دار درخواست کرده است برای سلامتی و بهبودی این بازیکن دعا نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر