کد خبر: 95562 A

رییس روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی:

خبرنگاران را همکاران خود می‌دانیم و به آن افتخار می‌کنیم.

ایلنا: رییس روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی گفت: معتقدیم که سالم‌ترین و فعال‌ترین رسانه‌های کشور متعلق به استان آذربایجان شرقی است.
به گزارش ایلنا جواد آهنگری در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در استانداری آذربایجان شرقی، با گرامیداشت مقام شامخ شهدای رسانه، اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه، بازوان توانمند روابط عمومی استانداری هستند.
وی با بیان اینکه سعی کرده‌ایم فاصله بین مدیران و خبرنگاران را به کمترین حد برسانیم، گفت: همواره خبرنگاران را جزو همکاران خود در مجموعه روابط عمومی استانداری دانسته‌ایم و به همکاری با آن‌ها افتخار می‌کنیم.
وی با اشاره به حضور فعال خبرنگاران استان در برنامه‌های مختلف استانداری از جمله سفرهای شهرستانی، برنامه‌های بازدید و افتتاح پروژه‌ها و جلسات و همایش‌ها، افزود: البته امکانات روابط عمومی استانداری در مقایسه با استانداردهای رسانه‌ای، حقیقتا خوب و کافی نبوده، اما خبرنگاران با کمترین توقع، تیم مدیریتی استان را همراهی کرده و سختی‌ها را با ما شریک شده‌اند.
آهنگری با بیان اینکه خبرنگاران در سخت‌ترین روز‌ها، بد‌ترین شرایط آب و هوایی و مسیرهای پرپیچ و خم شهر‌ها و روستاهای استان همراه و مایه دلگرمی ما بوده‌اند، افزود: خبرنگاران با عشق و صداقت ما را همراهی کرده‌اند و ما نیز وظیفه داشتیم که از نزدیک تلاش‌ها و زحمات آنان را ارج بنهیم.
وی با اشاره به حادثه زلزله ارسباران و روند پرفراز و نشیب سال ۹۱، اظهار داشت: سال گذشته در چنین ایامی بود که این حادثه تلخ اتفاق افتاد و امروز پس از گذشت یک سال، با اطمینان و آرامش خاطر، مراسم روز خبرنگار را برگزار می‌کنیم و بخش عمده‌ای از این آرامش را نیز مرهون تلاش‌های خبرنگاران هستیم.
آهنگری از همکاران خود در مجموعه روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی هم یاد کرد و گفت: انصافا همکاران بنده از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند و با وجود مشکلات و کمبود امکانات، با جدیت پیگیر برنامه‌های مختلف هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر