کد خبر: 98814 A

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جلفا:

صادرات این تعاونی را کالاهایی همچون مواد پلاستیکی، مواد غذایی، صنایع معدنی، مواد شیمیایی، کنسانتره خوراک دام و طیور، جوجه یک روزه، دنبه گوسفندی، مبلمان و اثاثیه منزل به کشورهای آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و عراق و واردات آن را لاستیک و برنج از کشور پاکستان، ژاپن، ترکیه و کره‏‌جنوبی بوده است.

ایلنا: رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جلفا از صادرات بیش از دو میلیون و ۱۵۴ هزار دلاری تعاونی مرزنشینان این شهرستان در سال ۹۱ خبر داد.
به گزارش ایلنا، رشید ابراهیمی میزان صادرات این تعاونی در سال ۹۱ را حدود دو میلیون و ۱۵۴۱۹۰ دلار و واردات آن را ۴۷۹ هزار و ۴۱۳ دلار اعلام کرد و گفت: صادرات این تعاونی را کالاهایی همچون مواد پلاستیکی، مواد غذایی، صنایع معدنی، مواد شیمیایی، کنسانتره خوراک دام و طیور، جوجه یک روزه، دنبه گوسفندی، مبلمان و اثاثیه منزل به کشورهای آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و عراق و واردات آن را لاستیک و برنج از کشور پاکستان، ژاپن، ترکیه و کره‏‌جنوبی بوده است.
وی تعداد اعضای این تعاونی را ۱۷ هزار و ۶۰۲ نفر عنوان کرد و گفت: به ازای هر نفر سالانه ۶۰ دلار سهیمه ارزی به این تعاونی اختصاص می‌‏یابد و وارادات تعاونی در قبال صادرات است.
وی در خصوص زمینه‏های فعالیت شرکت تعاونی مرزنشینان جلفا گفت: موضوع اصلی فعالیت شرکت تعاونی مرزنشینان بخش مرکزی جلفا صادارت و واردات است ضمن اینکه با ایجاد فروشگاه به ارائه خدمات برای اعضای خود و عموم مردم می‌‏پردازد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر