کد خبر: 98880 A

استاندار آذربایجان شرقی:

جامعه‌ای که نیروی انسانی شاداب و سالم داشته باشد، در جهت توسعه پایدار، سریع‌تر گام برمی‌دارد. / همایش بزرگ صبحگاهی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور بیش از ده هزار علاقه‌مند در محل پارک ائل‌گلی تبریز برگزار شد.

ایلنا: استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: گنجاندن فعالیت‌های ورزشی در سبد روزانه زندگی، در سلامت فرد و خانواده موثر است و اهمیت به مقوله ورزش، متضمن سلامت جامعه است.
به گزارش خبرنگار ایلنا احمد علیرضابیگی در همایش بزرگ ورزش صبحگاهی خانوادگی و همگانی در محل پارک ائل‌گلی تبریز، افزود: استان آذربایجان شرقی دارای قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه ورزش همگانی است و در این راستا باید با تعاملات و هماهنگی مناسب برای کسب استانداردهای لازم، گام‌های خود را برای رسیدن به اهداف مورد نظر بلند‌تر برداریم.
وی افزود: ورزش، روحیه انسان را شاداب و باعث نشاط و سلامتی فرد و جامعه می‌شود و جامعه‌ای که نیروی انسانی شاداب و سالم داشته باشد، در جهت توسعه پایدار، سریع‌تر گام برمی‌دارد.
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از اداره کل ورزش و جوانان استان، هیئت ورزش‌های همگانی، شهرداری تبریز و دیگر سازمان‌های دست‌اندرکار در امر ترویج ورزش همگانی، یادآور شد: در این راستا اقدامات مثبت و سازنده‌ای برای توسعه ورزش همگانی در استان صورت گرفته است که لازم است با نگرش و سیاست‌گزاری دقیق‌تری به موضوع ورزش خانوادگی و همگانی پرداخت شود و بستر لازم در این زمینه فراهم شود.
وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری اصولی در ورزش، هزینه‌های سرسام‌آور درمان را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد و افرادی که با ورزش میانه خوبی ندارند، ابتدا به خود و سپس به خانواده خود و جامعه لطمه می‌زنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر