کد خبر: 99129 A

مدیركل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

ابلاغ معلمان نیز صادر و برنامه درسی مدارس تنظیم شده است.

ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: قریب به ۹۰ درصد دانش آموزان استان در سامانه سناد ثبت نام شده است.

به گزارش ایلنا فیروز رضایی در نشست مشترک شورای معاونین اداره کل و مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان در اردوگاه المهدی شهرستان مراغه با اشاره به فرارسیدن سالتحصیلی ۹۳-۹۲ گفت: آموزش و پرورش استام تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا شاهد بازگشایی با شکوه و با نشاط مدارس باشیم.

وی در همین راستا افزود: ابلاغ معلمان نیز صادر و برنامه درسی مدارس تنظیم شده است.

رضایی از مدیران و روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق خواست بر امر توزیع کتاب‌های درسی دقیقا نظارت نمایند تا به موقع کتاب‌های درسی به دست دانش آموزان رسیده باشد.

وی بحث آموزش نیروی انسانی را از عوامل مهم پروژه مهر دانست و گفت: جهت شرکت معلمان کتاب‌های جدید التالیف در دوره‌های آموزشی برنامه ریزی مرتب صورت پذیرفته و مدرسان میانی هم با حضور در مرکز این دوره را با موفقیت سپری نموده و آماده برگزاری کلاسهای آموزشی در مناطق و نواحی هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش با اشاره به شیوه نامه و سازو کار صدور گواهی نامه نوع دوم هدف از اجرای آن را افزایش کارآیی و اثربخشی کارکنان دولت به ویژه معلمان در ارایه خدمات با بهره‌مندی از مزایای انگیزشی دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، ضمن خدمت برشمرد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی همچنین با بیان اینکه ساماندهی و مدیریت منابع انسانی باعث کاهش حداکثری در هزینه‌های غیر ضروری شده است، خاطرنشان کرد: کاهش هزینه‌های غیرضروری از طریق به کارگیری نیروی انسانی در جایگاه متناسب شغلی و ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از منابع انسانی موجود و کنترل و نظارت بیشتر برفرآیند آموزش و ساماندهی عوامل آموزشی را از اهداف برنامه ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر