کد خبر: 99131 A

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس:

با تحقق این مهم در جهت تكریم و حفظ شان و جایگاه معلمان و رفع نیاز آنان؛ امكان رقابت در این قشر نیز فراهم خواهد شد./ مسیر آموزش و پرورش از حافظه محوری به رفتار محوری ارتقاء یابد تا نتایج مطلوب حاصل شود.

ایلنا: نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس به شدت به دنبال تصویب نظام رتبه بندی معلمان هستند.

به گزارش ایلنا مهدی دواتگری در جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل و روسای آموزش و پرورش مناطق و نواحی آذربایجان شرقی که در اردوگاه المهدی مراغه برگزار شد افزود: با تحقق این مهم در جهت تکریم و حفظشان و جایگاه معلمان و رفع نیاز آنان؛ امکان رقابت در این قشر نیز فراهم خواهد شد.

وی از آموزش و پرورش به عنوان رکن توسعه و مهم‌ترین شاخصه پیشرفت جامعه نام برد و گفت: مجلس شورای اسلامی و دولت اهتمام دارند مشکلات معلمان را مرتفع نمایند.

دواتگری توفیق همه اقشار جامعه را مدیون معلمان تلاشگر دانست و افزود: آینده کشور را دست پروردگان معلمان تضمین خواهند نمود و بر این اساس نباید مشکلات شخصی در تربیت فرزندان جامعه سایه انداز باشد.

دواتگری با انتقاد از نظام آموزشی حافظه محور که یکی از عوامل تهدید به شمار می‌رود گفت: باید مسیر آموزش و پرورش از حافظه محوری به رفتار محوری ارتقاء یابد تا نتایج مطلوب حاصل شود.

وی توسعه و تقویت رشته‌های فنی و کار دانش را از دیگر ضروریات نظام آموزشی دانست و آن را در رشد میزان کار آفرینی موثر ارزیابی کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر