کد خبر: 99424 A

افزایش فضای نماز خانه اداره کل، ایجاد نمازخانه در ادارات تابعه و تفرجگاههای حفاظت شده از جمله منطقه آینالو، تالاب قوریگل، فندقلوی اهر از اقدامات شاخص محیط زیست استان در ترویج فرهنگ نماز بوده است.

ایلنا: ستاداقامه نماز اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در ارزیابی و بررسی هیات داوری ستاد اقامه نماز استان رتبه شایسته تقدیر را از آن خود کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا مدیر کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت: توجه به اشاعه فرهنگ نماز و تقویت معنوی پرسنل دولت می‌تواند در ارتقاء تکریم ارباب رجوع و نهادینه کردن رفتار و سلوک اسلامی در ادارات موثر باشد.
بیوک رئیسی با اشاره به اقدامات اداره کل حفاظت محیط زیست استان در زمینه ارتقاء برنامه‌های نمازخوانی تصریح کرد: افزایش فضای نماز خانه اداره کل، ایجاد نمازخانه در ادارات تابعه و تفرجگاه‌های حفاظت شده از جمله منطقه آینالو، تالاب قوریگل، فندقلوی اهر از اقدامات شاخص محیط زیست استان در ترویج فرهنگ نماز بوده است.
وی با اشاره به پخش اذان در تفرجگاههای تحت پوشش محیط زیست و تشویق مردم به نماز به موقع در طبیعت اضافه کرد: ارتباط با خدا موجب احترام به مخلوقات خدا شده و حفاظت از محیط زیست را به همراه خواهد داشت.
رئیس ستاد اقامه نماز محیط زیست استان نیز مرتبه شایسته تقدیر را متناسب با شرایط و اقدامات اداره کل محیط زیست دانست و افزود؛ کلاس‌های آموزش قرآن، مسابقه آشنایی با اسرار نماز و خرید کتب در زمینه اشاعه فرهنگ نماز از اقدامات ستاد اقامه نماز اداره کل بوده است.
یگانه قره باغی از توافقنامه ستاد اقامه نماز اداره کل حفاظت محیط زیست با ستاد مرکزی اقامه نماز جهت انجام برنامه‌های آموزشی نماز در سطح استانی برای پرسنل ادارات مختلف استان خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر