کد خبر: 99470 A

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

شورای سوم تبریز و مدیریت فعلی شهرداری طی این سال‌ها با تکیه بر اصل تعامل و همکاری متقابل، در راستای توسعه و پیشرفت عمرانی خدماتی تبریز و پاسخ عملی به مطالبات مردم گام برداشته و برکات آن نیز در پیشرفت‌های محسوس جای جای شهر قابل لمس است.

ایلنا: عضو شورای اسلامی شهر تبریز ثبات و تداوم مدیریت را رمز موفقیت شهرداری و مجموعه مدیریت شهری تبریز طی ۸ سال اخیر ارزیابی کرد.
به گزارش ایلنا عابدزاده که در آئین بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری منطقه یک تبریز سخن می‌گفت با تأکید بر اینکه ثبات مدیریت شهری طی سال‌های اخیر منشأ تحولات گسترده عمرانی خدماتی در تبریز بوده است تصریح کرد: شورای سوم تبریز و مدیریت فعلی شهرداری طی این سال‌ها با تکیه بر اصل تعامل و همکاری متقابل، در راستای توسعه و پیشرفت عمرانی خدماتی تبریز و پاسخ عملی به مطالبات مردم گام برداشته و برکات آن نیز در پیشرفت‌های محسوس جای جای شهر قابل لمس است.
وی با اشاره به نزدیک بودن زمان آغاز به کار شورای چهارم تبریز گفت: تلاش منتخبان این شورا برای تداوم همکاری‌های بین شورایی و تعامل هم‌سو در راستای تسریع روند آبادانی این شهر است.
عابدزاده در عین حال ابراز امیدواری کرد با استقرار و آغاز به کار دولت جدید و شورای چهارم زمینه‌های لازم برای تحقق اصل مدیریت واحد شهری با محوریت شهرداری‌ها فراهم شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر