کد خبر: 99805 A

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

این تعداد طرح با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و ۳۲۳ میلیارد ریال در ۲۱ شهرستان استان مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

ایلنا: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح ۲۰۸ طرح عمرانی در سطح استان همزمان با هفته دولت خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا محمد اشرف‌نیا گفت: این تعداد طرح با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و ۳۲۳ میلیارد ریال در ۲۱ شهرستان استان مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح استان در هفته دولت، توسط ۲۲ دستگاه اجرایی استان و ۲۹ شهرداری و دهیاری اجرا شده است.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به پروژه‌های شاخص استان، اظهار داشت: بیمارستان ۳۲ تختخوابی چاراویماق با ۶۱ میلیارد ریال، شبکه آبیاری ۶۰۰ هکتاری دشت گلفرج با ۳۰ میلیارد ریال، سالن سرپوشیده دو و میدانی تبریز با ۲۷ میلیارد ریال و طرح پرورش مرغ نیمچه گوشتی مراغه با ۲۷ میلیارد ریال اعتبار از جمله طرح‌های قابل افتتاح در هفته دولت است.
وی افزود: بیش از یک هزار و ۷۰۰ واحد مسکن مهر خودمالکی و ۱۵۵۰ واحد مقاوم‌سازی شده روستایی نیز همزمان با هفته دولت در شهرستان‌های استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
اشرف‌نیا در ادامه از افتتاح ۱۴ باب مدرسه، ۵ طرح ورزشی، ۹ طرح آبرسانی شهری و روستایی، ۵ طرح گازرسانی روستایی، ۲۲ طرح برق‌رسانی، ۴ جایگاه CNG، ۱۲ طرح خدمات بهداشتی و درمانی و ۱۲ طرح خدمات شهری و رفاهی در سطح استان خبر داد و افزود: ۶ ساختمان دهیاری و ۱۱ طرح هادی روستایی نیز در هفته دولت افتتاح خواهد شد.
وی، بهره‌برداری از ۳۰ طرح کشاورزی و ۳۴ طرح بهسازی و احداث معابر شهری و روستایی را از دیگر برنامه‌های هفته دولت در استان ذکر کرد و افزود: همزمان با این هفته، دو سیستم دیجیتال صدا و سیما در شهرستان چاراویماق و ایستگاه هوا‌شناسی خودکار هادی‌شهر نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر