کد خبر: 69444 A

احمدی نژاد:

مردم این استان در طول انقلاب یکی از کانون های مهم و در دوران هشت سال دفاع مقدس پیشگام در حمایت از شرف و سرزمین ملت ایران اسلامی بوده اند.

ایلنا-ارومیه: رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه بین المللی ارومیه، آذربایجان غربی را پیشگام حمایت از شرف ملت ایران و مردم این دیار را مرزدارانی غیرتمند و انقلابی توصیف کرد.

به گزارش ایلنا، محموداحمدی نژاد در فرودگاه ارومیه و در جمع خبرنگاران ضمن سپاسگزاری از خداوند متعال برای توفیق حضور در جمع مردم آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی استانی است که در طول تاریخ پر افت و خیز ایران اسلامی منشا خیر و برکت و رحمت برای ملت ایران بوده و سرشار از مردان و زنان مومن، پرتلاش و سودمند برای ملت ایران هستند.

وی آذربایجان غربی را استانی سرشار از نعمت، رحمت و برکت برای ملت ایران دانست و ادامه داد: مردمان این دیار در طول تاریخ، فراز و نشیبهای زیادی دیده و عالمان، ادیبان و مجاهدان زیادی تربیت کرده اند.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه مردم آذربایجان همیشه برای حفظ اسلام ناب محمدی و عشق به پیامبر تلاش کرده اند، گفت: مردم این استان در طول انقلاب یکی از کانون های مهم و در دوران هشت سال دفاع مقدس پیشگام در حمایت از شرف و سرزمین ملت ایران اسلامی بوده اند.

رئیس جمهور با بیان اینکه ضمن افتتاح طرح های عمرانی در آذربایجان غربی، 2 جلسه کارگروه توسعه کشاورزی و صنعت ومعدن آذربایجان غربی تشکیل می شود، یادآور شد: جلسه هیئت دولت برگزار و مسائل و مشکلات بررسی و راهکارها برنامه ریزی و تصمیم گیری می شود.

احمدی نژاد از حضور در نشستی تحت عنوان حماسه حضور با شرکت نخبگان آذربایجان غربی خبر داد و گفت: روند توسعه آذربایجان غربی خوب بوده و مردم با نشاط و امیدوار و با دلسوزی حرکت می کنند، بطوریکه هر روز شاهد تغییرات زیادی در بخشهای کشاورزی، صنعت، فرهنگ و تجارت آذربایجان غربی هستیم که نشان می دهد کارهای خوبی انجام شده است.

افتتاح ایستگاه راه آهن مهاباد، تقاطع غیر همسطح شهید مدرس، تشکیل جلسه کارگروه توسعه کشاورزی و کارگروه صنعت ومعدن و دیدار با مردم در میدان انقلاب ارومیه از جمله برنامه های سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی بود.

احمدی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر