کد خبر: 7188 A

استاندار آذربایجان غربی:

استاندار آذربایجان غربی در آیین تجلیل از پیشکسوتان نیروهای مسلح استان آذربایجان غربی گفت:مردم و نیروهای مسلح جان برکف در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

ارومیه – ایلنا: استاندار آذربایجان غربی سه شنبه شب در آیین تجلیل از پیشکسوتان نیروهای مسلح استان در ارومیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین با تقدیر از رشادت‌ها و ایثارگریهای رزمندگان اسلام اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس مردم این سرزمین با جان و مال خود در برابر تجاوز دشمنان ایستادند و با نیروی ایمان و رهبری داهیانه امام راحل و وحدت و همبستگی اجازه ندادند حتی یک وجب از ایران اسلامی به دست نا اهلان بیافتد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، وحید جلال‌زاده با بیان اینکه جنگ با دشمن متجاوز، جنگ برای زمین و خاک نبود بلکه دفاعی مقدس از قله‌های پرافتخار ارزشهای اسلامی و اصول مترقی اسلام بود.

استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد: در طول تاریخ گذشته این سرزمین هر جنگی اتفاق افتاده، بخشی از این مرزو بوم جدا شده ولی در طول ۸ سال دفاع مقدس جوانان این مروز و بوم حتی اجازه ندادند یک میله مرزی از کشورمان جابجا شود.

جلال زاده تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس با وجودی که زیر ساخت‌ها کشور آسیب دید، و جوانان برومند ایران اسلامی شهید شدند و نیروی انسانی انقلاب تضعیف شد ولی پرچم اسلام ناب محمدی (ص) با سرفرازی و با صلابت به اهتزار درآمد و دشمنان موفق نشدند به اهداف شوم خود دست یابند.

وی با اشاره به بیانان مقام معظم رهبری ادامه داد: هر روز که از عمر انقلاب می‌گذارد، ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و سربلندی به سمت قله‌های پرافتخار حرکت می‌کند و در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب در حال زوال و نابودی قرار می‌گیرند.

استاندار آذربایجان غربی در  پایان  به جایگاه ویژه یادگاران دوران دفاع مقدس در بین اقشار مختلف مردم،اشاره کرد و  از آن دلاور مردان خواست تا ابعاد مختلف دوران دفاع مقدس و ایثارگری‌ها و از جان گذشتگی‌های رزمندگان اسلام را برای اطرافیان، فرزندان و نسل‌های آینده ایران اسلامی بازگو کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر