کد خبر: 37032 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری 121 برنامه متنوع ورزشی و متناسب با حال و هوای جوانان در ایام‌الله دهه فجر خبر داد.

ایلنا-اردبیل: مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: ما با همکاری دستگاه‌های مختلف استان و در قالب کمیته ورزش و جوانان سعی داریم برنامه‌های مختلفی را به میمنت ایام پیروزی انقلاب برگزار کنیم که 56 برنامه ورزشی روستایی و 54 برنامه ورزشی شهری به همین مناسبت برگزار خواهد شد.
به گزارش ایلنا احد پازاج عنوان کرد: در بخش جوانان نیز 11 برنامه برای ایام دهه فجر در نظر گرفته شده و دو برنامه افتتاحی را نیز شامل سالن ورزشی لرد و شال در خلخال شاهد خواهیم بود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری همایش بزرگ دوچرخه‌سواری در اردبیل،‌ غبار‌روبی مزار شهدا، برگزاری مسابقات شمشیر‌بازی، مسابقات ورزشی بین آموزشگاه‌ها و کلاس‌های درس مدارس، مسابقات شطرنج، ووشو و آغاز مسابقات فوتسال لیگ استان همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.
پازاج یادآور شد: در بخش روستایی نیز مسابقات مختلفی برای بانوان برگزار می‌شود که در 15 روستای این استان مسابقات طناب‌زنی برای بانوان و همچنین هفت‌سنگ برای این قشر برگزار خواهد شد.
این مسئول ابراز داشت: در کنار برنامه‌های متنوع ورزشی به میمنت دهه فجر کارگاه نجوم و همچنین نمایشگاه دستاوردهای علمی انقلاب ویژه جوانان برگزار خواهد شد و گفتمان‌های سیاسی، حلقه‌های جوانان، جلسات بصیرت‌افزایی با موضوعات مختلف نیز به همین مناسبت برگزار خواهد شد.
رئیس کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه فجر استان در ادامه از برگزاری دهمین جشنواره شعر و داستان جوان و نوجوان در اردبیل به میمنت این ایام خبر داد.
معاون فرهنگی سپاه و بسیج استان اردبیل نیز در این جلسه از برگزاری بیش از 10 هزار برنامه به همت بسیجیان رده‌های مقاومت در گرامیداشت دهه فجر خبر داد و گفت:‌ در این ایام بیش از یک هزار رده مقاومت بسیج برنامه‌های متنوعی را اجرا می‌کنند که عمده‌ترین آن مربوط به نشست‌های روشنگری و معرفت‌افزایی و همچنین بصیرتی جوانان و نوجوانان است.
غلامعلی دهقان اظهار داشت: بیشترین تاکید ما در ایام دهه فجر ارتقای آگاهی و هوشیاری نسل سوم و چهارم انقلاب است چرا که امروز دشمن بیشترین تمرکز خود را بر روی برنامه‌های ضد فرهنگی علیه جوانان گذاشته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر