کد خبر: 50512 A

آقایی رئیس دفتر ارتباطات مردمی محسن رضایی در استان اردبیل گفت:دکتر محسن رضایی فردا (دوشنبه) به اردبیل می آید

ایلنا-اردبیل: سیدرضا آقایی رئیس دفتر ارتباطات مردمی  محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دکتر رضایی در راستای ارتباط نزدیک و رو در رو با مردم، روزهای هفتم و هشتم اسفندماه میهمان مردم ولایتمدار اردبیل خواهد بود.
وی افزود: در این سفر ایشان ضمن دیدارهای رسمی که با مسئولین استانی خواهند داشت، دیدارهای مستقیم هم با اقشار مختلف مردم، فعالین سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، بازاریان، نخبگان و دانشگاهیان استان هم خواهند داشت و در جریان این سفر از نزدیک با مسائل و مباحث مختلف و مشکلات مردم منطقه آشنا خواهند شد تا در برنامه ریزی ها و سیاستگذاری های کلان مسئولین کشور مدنظر قرار گیرد.
آقایی با اشاره به اینکه قصد اصلی سفر در کنار افتتاح دفتر ارتباطات مردمی ایشان در استان، دیدار مستقیم با اقشار مختلف مردم استان خواهد بود.

وی تصریح کرد: دیدار با مردم در مسجد سرچشمه اردبیل  عصر روز دوشنبه  هفتم اسفندماه و دیدارهای متعدد با نخبگان، دانشجویان، صنعت گران و سرمایه گذاران بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، اصحاب رسانه و خبرنگاران استان و... از اهم برنامه های سفر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به استان خواهد بود.

وی هدف از این سفر و برنامه های اینچنینی را کاهش فاصله مردم با مسئولین ارشد نظام اسلامی و بیان شفاف و بی واسطه مشکلات منطقه ارزیابی کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر