کد خبر: 1014 A

پیگری ایلنا نتیجه داد؛

مدیر شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از تحویل یک دستگاه آمبولانس پیشرفته به بیمارستان و زایشگاه شهید رجایی این شهرستان به ارزش 800 میلیون ریال خبر داد.

ایلنا - آرا و بیدگل: مدیر شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از تحویل یک دستگاه آمبولانس پیشرفته به بیمارستان و زایشگاه شهید رجایی این شهرستان به ارزش 800 میلیون ریال خبر داد.

سید محمد حسین مکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این خبر افزود: همـزمان با عیـد سعـید فطـر و با توجه به نیاز مبرم بیمارستان شهید رجایی این شهرستان، جهت حمل و نقل بیماران و خانم های باردار به وِیژه بیماران پر خطر این آمبولانس به این بیمارستان تحویل داده شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینكه این آمبولانس قبلا در اختیار شهر نوش آباد بود با راه اندازی و تجهیز اورژانس این شهر آمبولانس مورد نظر در اختیار بیمارستان و زایشگاه شهید رجایی آران و بیدگل داده شد.

خبرنگار ایلنا در كاشان حدود یك ماه قبل طی گزارشی از عدم تحقق وجود آمبولانس مجهز در تنها بیمارستان و زایشگاه شهرستان آران و بیدگل بنا بر درخواست سال گذشته مدیر این بیمارستان در بازدید وزیر بهداشت و درمان از این بیمارستان و قول مساعد ایشان با توجه به مورد نیاز بودن جدی این آمبولانس، خواستار پیگیری این موضوع شده بود كه خوشبختانه اطلاع رسانی و پیگیری خبرگزاری ایلنا در شهرستان آران و بیدگل پس از یك ماه نتیجه داد.

هر چند مشكل آمبولانس این بیمارستان فعلا مرتفع شده است ولی كمبود شدید تجهیزات پزشكی، تخت زایمان و دستگاه اتوكد و همچنین به روز نبودن تخت های بیمارستانی مهمترین مشكلی است كه در حال حاضر تنها بیمارستان و زایشگاه شهرستان 100 هزار نفری آران و بیدگل با آن روبرو است.

تختهای موجود این بیمارستان قدیمی و دارای قدمت بیش از 20 سال است و از طرفی به رغم اینكه این زایشگاه تنها بیمارستان دوست دار مادر در شهرستان كاشان است فقط یك تخت زایمان دارد.

انتظاری می رود همانطور كه وزیر محترم بهداشت و درمان نسبت به اختصاص آمبولانس به این بیمارستان مساعدت نمودند با دستورات لازم نسبت به رفع كمبودها و مشكلات موجود دراین بیمارستان نیر اهتمام ویژه ای را داشته باشند. ضمنا این بیمارستان دارای 21 تخت قدیمی است كه درحال حاضر نیاز مبرم به 23 تخت جدید می باشد. پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر