کد خبر: 103145 A

امروز صورت می‌گیرد؛

شرکت در همایش تقدیر از تعاونی‌های بر‌تر و افتتاح متمرکز ۱۲۳ طرح تعاونی در استان اصفهان در گرایش‌های صنعتی، خدمات، کشاورزی، چندمنظوره، مسکن و عمران، تأمین نیاز و سایر بخش‌ها از جمله فرش دستباف، معدنی و حمل و نقل با اعتباری بالغ بر ۳۱۶ میلیارد تومان از برنامه‌های امروز وزیر کار خواهد بود.

ایلنا: در آخرین روز هفته تعاون، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد اصفهان شد تا علاوه بر شرکت در همایش تقدیر از تعاونی‌های بر‌تر، ۱۲۳ طرح تعاونی در گرایش‌های صنعتی، خدمات، کشاورزی، چندمنظوره، مسکن و عمران، تأمین نیاز و سایر بخش‌ها از جمله فرش دستباف، معدنی و حمل و نقل را افتتاح کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، معاون تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان درباره سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اصفهان، گفت: از روز ۱۲ تا ۱۸ شهریورماه به عنوان هفته تعاون نامگذاری شده است و در آخرین روز این هفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دومین وزیر کابینه دولت تدبیر و امید به اصفهان سفر خواهد کرد.

علیرضا تیغ‌ساز زمان ورود ربیعی، وزیر کار، به اصفهان را ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح امروز دانست و افزود: شرکت در همایش تقدیر از تعاونی‌های بر‌تر و افتتاح متمرکز ۱۲۳ طرح تعاونی در استان اصفهان در گرایش‌های صنعتی، خدمات، کشاورزی، چندمنظوره، مسکن و عمران، تأمین نیاز و سایر بخش‌ها از جمله فرش دستباف، معدنی و حمل و نقل با اعتباری بالغ بر ۳۱۶ میلیارد تومان از برنامه‌های امروز وزیر کار خواهد بود.

وی همچنین حضور در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان اصفهان و افتتاح مجموعه فرهنگی - ورزشی کارگران جنوب اصفهان (شهر بهارستان) شامل سالن چندمنظوره، سالن رزمی و سالن چندمنظوره فرهنگی- ورزشی با اعتباری افزون بر ۱۳ میلیارد ریال را از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه وزیر به اصفهان اعلام کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر