کد خبر: 1055 A

سرپرست شهرداری برزک از برگزاری نخستین جشنواره ورزشی شاتوت برزک در روز دوم شهریورماه سالجاری در این شهر خبر داد.

ایلنا - كاشان: سرپرست شهرداری برزک از برگزاری نخستین جشنواره ورزشی شاتوت برزک در روز دوم شهریورماه سالجاری در این شهر خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در كاشان « محسن حیدری » در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با همت و تلاش مسوولان شهر، جوانان و شهروندان ورزشی و ورزش دوست شهر برزک در تفرجگاه تپه تاریخی قلعه برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهر برزک، تلاش جهت احداث نمایندگی اداره ورزش و جوانان شهر برزک، تقدیر و تشکر از پیشکسوتان ورزشی – شهدا و رزمندگان شهر،برپایی غرفه های نمایش توانمندی های ورزشکاران و مدال آوران شهر برزک، معرفی و شناساندن توانمندی های شهر برزک از جمله شاتوت و گل محمدی به عنوان یکی از فاکتورهای توسعه شهر در سال تولید ملی، تعریف برنامه بلند مدت جهت معرفی ورزشکاران این شهر به میادین ملی، درخواست از مسوولین جهت تکمیل سالنهای ورزشی ناتمام شهر، و پی گیری جهت تأمین اعتبار برای زیرساخت های ورزشی در شهر اعلام نمود و گفت: در این جلسه حاضرین ضمن استماع بیانات امام جمعه برزک از سخنرانی تیمسار منصوری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان نیز بهره خواهند برد.

حیدری در ادامه به پخش کلیپ های تهیه شده از شهدای ورزشکار و تقدیر از خانواده های آنها و کلیپ تهیه شده از مسابقات پنجمین دوره مسابقات جام شاتوت برزک در این جشنواره اشاره کرد و گفت: اجرای حرکات ورزشی ژیمناستیک، معرفی ورزشکاران و مدال آوران نمونه ورزشی برزک از جمله آقایان حمید سوریان، مقداد کوهسالی و روحانی رصاف و اهداء جوایز و تندیس به ورزشکاران و مقام آوران جام شاتوت برزک را از دیگر برنامه های این جشنواره اعلام کرد.

سرپرست شهرداری برزک در ادامه گفت در حاشیه برگزاری این جشنواره شرکت کنندگان شاهد غرفه های نمایش توانمندی های ورزشکاران و مدال آوران شهر برزک با انواع کاپ های ورزشی، مدال های رنگین ورزشکاران برزکی در مسابقات استانی و کشوری و حکم های قهرمانی ورزشکاران برزکی خواهند بود.

نخستین جشنواره ورزشی جام شاتوت برزک رأس ساعت 20:30 دقیقه شامگاه پنج شنبه دوم شهریورماه در تفرجگاه تپه تاریخی قلعه شهر برزک برگزار می شود.

شهر برزک در 45 کیلومتری جنوب غربی شهرستان کاشان واقع شده که علاوه بر تولید بیش از 75 درصد گل و گلاب منطقه به عنوان بزرگترین و تولید کننده موغوب ترین شاتوت کشور نیز شناخته شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر