کد خبر: 1071 A

برای اولین بار با صرف اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال توسط شهرداری قمصر معابر و خیابانهای پایتخت گل و گلاب ایران زیباسازی و نورپردازی شد.

ایلنا – كاشان: برای اولین بار با صرف اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال توسط شهرداری قمصر معابر و خیابانهای پایتخت گل و گلابایران شهر قمصر زیباسازی و نورپردازی گردید.

شهردار قمصر در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان با اعلام این خبر گفت: با توجه به وجود زیرساختهای گردشگری و احداث خیابانها و بلوارهای سطح شهر كه از نظر زیباسازی و مبلمان شهری و نورپردازی با مشكلاتی مواجه بود شهرداری تصمیم به این امر مهم گرفت.

علی اصغر شقایقی افزود: پس از كارشناسی و نظرخواهی از شهروندان، پروژه نورپردازی و روشنایی معابر شهری توسط این شهرداری واقع در بلوار های امام خمینی سردار شهید نعمتی و ساحلی و از جمله بوستانهای ورودی شهر قمصر با صرف هزینه ای بالغ بر 500 میلیون ریال از محل اعتبارات این شهرداری تكمیل شده است.

شهردار قمصر درادامه افزود: با توجه به اینكه این شهر به پایتخت گل و گلاب ایران مشهور است، وجود گل های محمدی و ثبت گلاب این شهر موجب گشته نورپردازی های صورت گرفته با وصفیات این شهر و با المانهای گل محمدی همخوانی داشته و در بعضی از معابر نورپردازی ها از لحاظ معنوی با طرح اسماء‌ متبركه این شهر را زینت بخشیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر