کد خبر: 1241 A

فرماندار شهرستان آران و بیدگل:

امروز ایران اسلامی یكی از مقتدرترین دولتهای منطقه می باشدٰ/تلاشهای انجام شده دردولت نهم و دهم به هیچ وجه با سایر دولتها قابل مقایسه نیست.

ایلنا – آران و بیدگل: فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: اگر چه هنورهم رنج و محرومیت دركشور و حتی شهرستان آران و بیدگل وجود دارد ولی تلاشهای انجام شده دردولت نهم و دهم به هیچ وجه با سایر دولتها قابل  مقایسه نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل « روح الله سلگی » شب گذشته در بین نمازگزاران آستان مقدس محمد هلال ابن علی (ع) آران و بیدگل، ضمن تبریك فرارسیدن هفته دولت و گرامی داشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر به سختی های فراوانی كه مردم مظلوم ایران از ابتدای انقلاب تاكنون تحمل كرده اند اشاره كرد و گفت: با شهادت شهید مفتح و شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و دیگر شخصیتهای مهم دینی سختی های فراوانی را كشورمان پشت سر گذاشت تا سربلندی ایران اسلامی در دنیا رقم خورد.

وی سیاست‌های بنی صدر خائن را ضربه بزرگی به انقلاب اسلامی ایران در اوایل انقلاب دانست و گفت: شخصیت شهید رجایی برخواسته از رفتار ساده زیستی، عدالت خواهانه و استكبار ستیزی بود.

فرماندار آران و بیدگل به بیان خاطرات شهید رجایی در تشكیل جلسه هیئت دولت در منزل ایشان اشاره كرد و گفت: شهید رجایی در خاطرات خود نقل می كند كه وقتی یك لحظه احساس غرور به من دست داد به زیر زمین منزل خود رفتم و وسایل دوره گردی خود را مشاهده كردم و با خود گفتم من همان كسی هستم كه زمانی در كوچه ها دوره گردی می كردم و به خود قبولاندم كه كی هستم.

سلگی با اشاره به اینكه دولت شهید رجایی حاكمیت مستضعفین بر مستكبرین بود و همیشه ملت های دنیا را مورد خطاب خودش قرارمی داد، گفت: درحال حاضر نیز این نوع تفكر در سیاست وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران نیز كه برخواسته از فرهنگ ناب محمدی(ص) می باشد نهادینه شده است.

وی با اشاره به اینكه حمایت از مظلومین نیز یكی از سیاستهای دولت دكتر محمود احمدی نژاد است و امروز ایران اسلامی نیز یكی از مقتدرترین دولتهای منطقه می باشدٰ، گفت: اگر چه هنور هم رنج و محرومیت دركشو رایران و حتی شهرستان آران و بیدگل وجود دارد ولی تلاشهای انجام شده در دولت نهم و دهم به هیچ وجه با سایر دولتها قابل مقایسه نیست.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به دیدار چند روز قبل خود و نماینده مردم شهرستانهای كاشان و آران و بیدگل و صاحبان صنایع شهرستان آران و بیدگل با وزیر صنعت، معدن و تجارت در ارتباط با مشكلات واحدهای تولیدی این شهرستان اشاره كرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با كمك نماینده این شهرستان كه یكی از چهره های محبوب و برخواسته از متن جامعه كارگری و زحمتكش این خطه می باشد مشكلات پیش رو را یكی پس از دیگری از میان برداریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر