کد خبر: 12887 A

این انبار با حکم مقام قضایی پلمپ و مسوول انبار دستگیری و تحویل مراجع قضایی شد اما تلاش برای دستگیری دیگر عوامل این پرونده ادامه دارد.

ایلنا - اصفهان: فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف و ضبط بیش از ۱۷۲تن قند احتکار شده در یکی از انبارهای حاشیه شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سردار عبدالرضا آقاخانی، با اشاره به کسب خبری درباره احتکار کالای اساسی مردم توسط عده‌ای افراد سودجو و فرصت طلب در انباری واقع در یکی از راههای خروجی شهر اصفهان، گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پس از تحقیقات این انبار را کشف کردند.

وی بازرسی ماموران با هماهنگی مقام قضایی و حضور گشت ویژه اداره کل بازرگانی استان از انبار مورد نظر را موجب کشف۱۷۲ هزار و ۲۴۷ کیلوگرم قند دانست و افزود: این انبار با حکم مقام قضایی پلمپ شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری مسوول انبار و تحویل او به مراجع قضایی خبر داد و اعلام کرد: تلاش برای دستگیری سایر عوامل این پرونده ادامه دارد.

وی تاکید کرد: پلیس برای ایجاد امنیت اقتصادی و تامین آرامش و رفاه مردم با چنین افراد و اقداماتی قاطعانه برخورد خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر