کد خبر: 1344 A

فرماندار كاشان خبرداد

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه كاشان از افتتاح 98 طرح مختلف به مناسبت هفته دولت با اعتبار 97 میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.

ایلنا - كاشان: معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه كاشان از افتتاح 98 طرح مختلف به مناسبت هفته دولت با اعتبار 97 میلیارد تومان با حضور مقامات استانی و كشوری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در كاشان « علیرضا جوادی » ظهر روز گذشته در نشست خبری در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان در گفتگو با خبرنگاران گفت: مبلغ 125 میلیارد تومان اعتبارات طرحهایی كه قراراست در هفته دولت در كاشان به بهره برداری برسد از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی و 72 میلیارد تومان آن ازطریق منابع دولتی تامین شده است.

وی افزود: میزان اعتباری كه درسالجاری به مناسبت هفته دولت دربه بهره برداری طرحها ی مختلف در شهرستان كاشان هزینه شده است نسبت به سال قبل 5 برابر افزایش داشته است.

فرماندار كاشان درپاسخ به سئوال خبرنگار ایلنا دركاشان راه اندازی ایستگاه شبكه دیجیتال شهرستان كاشان با اعتبار یك میلیارد تومان را از مهمترین طرحهای هفته دولت در این شهرستان ذكر كرد و گفت: افتتاح این پروژه به منظور گسترش مسائل فرهنگی ودینی و جلوگیری ازشبیخونهای فرهنگی از طریق ماهواره كه شهرستانهای كاشان و آران وبیدگل را تحت پوشش خود قرارداده می باشد.

جوادی تصریح كرد: با توجه به اینكه جایگزین شبكه دیجیتال كاشان را نداشتیم مسئولان صدا و سیمای استان اصفهان تصمیم گرفتند كه پس از جایگزین این شبكه به طور رسمی این طرح را در هفته دولت به بهره برداری برسانند.

فرماندار كاشان با اشاره به اینكه احداث مركز اعصاب و روان دانشگاه علوم پزشكی كاشان با همكاری خیرین نیز یكی دیگر از مهمترین پروژه های مهر ماندگار شهرستان كاشان در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید، گفت: مركر فوریتهای پزشكی، كارخانه كربنات كلسیم و تاثیر گذار در صنعت كشور توسط بخش خصوصی، اجرای طرح ذونبندی شبكه آب كاشان، تكمیل 303 واحد مسكن مهر و احداث پست 63 كیلوواتی شهر راوند نیز از مهمترین پروژه های زیربنایی است كه در هفته دولت در كاشان به بهره برداری خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر