کد خبر: 16150 A

شهردار کاشان از ادامه طرح ساماندهی محل میدانگاه آقا و بازگشایی بلوار فاطمیه در بافت فرسوده این شهر خبر داد.

ایلنا - كاشان: شهردار کاشان از ادامه طرح ساماندهی محل میدانگاه آقا و بازگشایی بلوار فاطمیه در بافت فرسوده این شهر خبر داد

سعید مدرس زاده  در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان با اعلام این خبر گفت: این اقدام با هدف بهره گیری از قابلیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح ها، ایجاد فرصت تعامل صاحبان سرمایه و کارآفرینان شهری (شهرداری ها) اصلاح شبکه حمل و نقل ترافیکی انجام شده است.

به گفته وی، بهبود دسترسی به معابر این مسیر و ساماندهی بافت فرسوده به عنوان بخشی دیگر از اهداف اجرای این طرح است.

وی در ادامه طول مسیر اجرای طرح بازگشایی و ساماندهی محل میدانگاه آقا را 700 متر عنوان کرد و گفت: اعتبار اجرای این پروژه از محل فروش اوراق مشارکت انجام شده است.

شهردار کاشان گفت: مرمت دیوار مسجد ملافتح اله، بهسازی محله محتشم، پیگیری طرح تفصیلی بافت فرسوده کاشان و برگزاری دو دوره آموزشی ویژه مدیران بافت فرسوده از جمله اقدامات انجام شده توسط شرکت احیا بافت فرسوده کاشان از ابتدای امسال تاکنون صورت گرفته است.

مدرس زاده راه اندازی دفاتر نوسازی محلات، توسعه فعالیت های فرهنگی در فضای مجازی، انعقاد تفاهم نامه با دستگاههای ذی ربط در خصصو طرح های مرمت و ساماندهی بافت فرسوده، توسعه و گسترش فعالیت های فرهنگی و ایجاد بستر مناسب برای محلات و دانشگاهها، ادامه پروژه های اجرایی اوراق مشارکت و تهیه طرح های معماری به عنوان الگوی مسکن مشارکتی از برنامه های در دست اقدام تا پایان سال جاری است.

وی تصریح کرد: احداث مجتمع اداری، تجاری و مسکونی امیرکبیر واقع در خیابان امیرکبیر و فروش اوراق مشارکت بلوار فاطمیه و مرکز محله میدانگاه اقا را به عنوان بخشی دیگر از طرح های سرمایه گذاری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر