کد خبر: 16242 A

فرماندار:

جمع آوری تابلوهای نصب شده در حاشیه جاده که باعث ایجاد نابسامانی در ورودی کلانشهر اصفهان می‌شود/ مردم باید در زمان خرید زمین از مالکیت و کاربری زمین اطمینان حاصل کنند.

اصفهان – ایلنا: فرماندار اصفهان از برخورد قانونی با متصرفان اراضی دولتی خبر داد و گفت: نقشه مرز و محدوده منطقه مرغ و بهارستان با توجه به گذشت زمان طولانی از تهیه نقشه ابتدایی، باید مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، فضل الله کفیل با تقدیر از اقدامات جهاد کشاورزی در برخورد با تخلفات صورت گرفته، بر حفاظت از زمین‌های ملی تاکید کرد و افزود: شرکت عمران و شهرداری بهارستان باید با تشکیل گروه‌های بازرسی و همکاری بخشداری، جهاد کشاورزی و دستگاه قضایی از هرگونه تخلف ساختمانی جلوگیری کرده و مردم نیز باید در زمان خرید زمین از مالکیت و کاربری زمین اطمینان حاصل کنند.

وی با اشاره به تعداد زیاد تالارهای مستقر در مسیر اصفهان – بهارستان اضافه کرد: تعدادی از این تالار‌ها مجوز فعالیت ندارند و با نصب تابلو و قرار دادن پسماند در حاشیه جاده شرایط نامناسبی را ایجاد می‌کنند.

فرماندار اصفهان از جمع آوری تابلوهای نصب شده در حاشیه جاده که باعث ایجاد نابسامانی در ورودی کلانشهر اصفهان می‌شود، خبر داد و گفت: ساماندهی منطقه مرغ و مسیر جاده‌ای نیازمند مشارکت و هماهنگی بیشتر دستگاه‌های متولی است که این همکاری باید در سطح قابل توجهی افزایش یابد، از جمله کمیسیون ماده واحده منابع طبیعی که لازم است روند رسیدگی به پرونده‌های مطرح شده در منطقه مرغ را سرعت بخشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر