کد خبر: 1628 A

امام جمعه كاشان درگفتگو با ایلنا:

با توجه به اینكه نظام جمهوری اسلامی ایران از یك رهبری حكیم آگاه و هدایتگر برخوردار است جای هیچگونه نگرانی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آینده نیست.

ایلنا - كاشان: نماینده ولی فقیه و امام جمعه كاشان گفت: با توجه به اینكه نظام جمهوری اسلامی ایران ازیك رهبری حكیم آگاه و هدایتگری برخورداراست جای هیچگونه نگرانی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آینده نیست.

«آیت الله عبدالنبی نمازی » در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در كاشان با اعلام این مطلب با اشاره به اینكه بعضی از گروهها، احزاب سیاسی و ورشكستگان عرصه سیاست در تلاش هستند كه برنامه هایی را برای انتخابات ریاست جمهوری آینده داشته باشند ولی جای هیچ گونه نگرانی نیست، گفت: هركس كه بخواهد برخلاف مسیر و حركت عمومی ملت و رهبری نظام حركت كند محكوم به شكست است.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینكه به حمدالله رهبری نظام بالای سرهمگان است و ملت ایران به وظایف خود آگاه هستند، گفت: انتخاب رئیس جمهوری آینده كشور جمهوری اسلامی ایران بر اساس معیارهای كلی نظام اسلامی كشورمان خواهد بود.

امام جمعه كاشان تصریح كرد: رئیس جمهور ایران باید كسی باشد كه اولا درد اسلام و انقلاب را داشته باشد، خاك جبهه را خورده باشد و دیدگاههایش دیدگاههای صد در صد امامی باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر