کد خبر: 16316 A

نمایشگاه 25 سال فعالیت دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حضور معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری و رئیس و جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشكی كاشان در بیمارستان نقوی این شهر افتتاح شد.

ایلنا – كاشان: نمایشگاه 25 سال فعالیت دانشگاه علوم پزشکی کاشان صبح روز یک شنبه با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، رئیس و جمعی از مسئولین دانشگاه در بیمارستان نقوی این شهر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در كاشان مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: معاونت های هفت گانه دانشگاه علوم پزشكی كاشان شامل درمان، بهداشتی، غذا و دارو، آموزشی، دانشجویی فرهنگی، توسعه و پژوهشی و همچنین شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل به معرفی عملکرد خود طی 25 سال گذشته پرداختند.

در گوشه ای از این نمایشگاه مجمع خیرین سلامت شهرستان کاشان با دایر کردن غرفه ای ضمن ارائه عملکرد این مجمع، تصویر خیرین حوزه سلامت در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل را به بازدیدكنندگان معرفی كردند.

برگزاری کلاس های آموزشی برای گروه های هدف در بیمارستان نقوی، مسابقات فرهنگی، میز نقاشی ویژه کودکان، خدمات درمانی رایگان، تبلیغات و اطلاع رسانی در زمینه پزشک خانواده از دیگر برنامه های این نمایشگاه است.

گفتنی است این نمایشگاه كه به مدت 10 روز دایر است و در پایان برترین غرفه معرفی می‌شود مورد استقبال بی سابقه پزشكان، متخصصین  اساتید دانشگاه ها و شهروندان كاشانی قرار گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر