کد خبر: 1667 A

ماموران در جریان هشت عملیات جداگانه پنج دستگاه خودرو سواری و سه دستگاه موتورسیكلت مسروقه را در نقاط مختلف شهر اصفهان كشف و ضبط كردند.

اصفهان - ایلنا: ماموران پلیس اصفهان در عملیاتی یك روزه، هشت دستگاه وسیله نقلیه مسروقه كه در سالجاری به سرقت رفته بودند را كشف و به مالباختگان تحویل دادند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی این فرماندهی روز گذشته با انجام گشت زنی های مستمر و هدفمند انتظامی و در راستای كشف وسایل نقلیه مسروقه، طرح یك روزه ای را در سطح شهر اصفهان به اجرا گذاشتند.

به گفته سرهنگ محمدعلی بختیاری، ماموران در این طرح و در جریان هشت عملیات جداگانه پنج دستگاه خودرو سواری و سه دستگاه موتورسیكلت مسروقه را در نقاط مختلف شهر كشف و ضبط كردند.

وی با بیان اینكه این وسایل نقلیه در سال جاری به سرقت رفته بودند، افزود: مالباختگان شناسایی و وسایل نقلیه كشف شده پس از طی مراحل قانونی تحویل آنان شد كه این اقدام پلیس خوشحالی و رضایت آنان را بدنبال داشت.

بختیاری در پایان با بیان اینكه با بكارگیری توصیه ها و هشدارهای پلیسی می توان راه را بر سارقان مسدود كرد به شهروندان توصیه كرد: اتومبیل خود را به قفل مركزی، دزدگیر، قفل پدال، قفل فرمان و سوییچ مخفی و سایر لوازم تاخیری و بازدارنده مجهز كنند و رانندگان نیزسعی كنند در انتقال مسافران از مسیرهای اصلی حركت كرده و به بهانه خلوت بودن و روانی ترافیك از مسیرهایی كه فرعی هستند و آشنایی ندارند و صرفا توسط مسافران پیشنهاد می شود، تردد نكنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر