کد خبر: 1670 A

فرمانده انتظامی استان:

نیروی انتظامی می تواند با اجرای طرحهای جدید و ویژه احساس امنیت را در بین مردم بالا برده و اصفهان را كه در همه ابعاد اقتصادی، سیاسی، دینی، علمی و اجتماعی نمونه است را به یك شهر نمونه از نظر امنیت و آرامش تبدیل كند.

اصفهان - ایلنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان اعلام کرد: اجازه شرارت و نا امنی به هیچ مجرمی را نمی دهیم و با تمام امكانات، تجهیزات موجود و همه قوا با این افراد مقابله خواهیم كرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سردار عبد الرضا آقاخانی با اشاره به ظرفیتهای بالایی که فرماندهی انتظامی استان برای ایجاد یك امنیت مطلوب و پایدار برای مردم برخوردار است، گفت: نیروی انتظامی می‌تواند با اجرای طرحهای جدید و ویژه احساس امنیت را در بین مردم بالا برده و اصفهان را كه در همه ابعاد اقتصادی، سیاسی، دینی، علمی و اجتماعی نمونه است را به یك شهر نمونه از نظر امنیت و آرامش تبدیل كند.

وی افزود: با این توان بالایی كه در مجموعه فرماندهی انتظامی و هماهنگی كه بین مسئولان استان وجود دارد امیدواریم كه بتوانیم كارهای خود را دقیق‌تر و بهتر از گذشته فقط برای كسب رضای خدا و مردم به انجام برسانیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: هرچند كه طرح های امنیت محله محور، پاكسازی نقاط آلوده و طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی و انضباط اجتماعی همچنان در حال اجرا هستند اما باز هر جا كه لازم باشد و پلیس احساس نیاز كند و مردم مطالبه كنند طرح های ویژه ای را اجرا و با متخلفان و مزاحمان، توزیع كنندگان و مصرف كنندگان مواد مخدر، سارقان و آنان كه فرهنگ و ارزش های مردم را نشانه می روند برخورد قاطع و قانونی به عمل می آورد.

وی با بیان اینكه تمام سعی مجموعه فرماندهی انتظامی استان اصفهان این استان كه مردم با تمام وجود امنیت و آرامش موجود را حس كنند و بدون هیچ احساس خطر و دغدغه امنیتی به زندگی روز مره خود بپردازند گفت: در این خصوص هم تلاش كرده ایم تا با افزایش امكانات و پیشرفته كردن تجهیزات خود و از میان برداشتن برخی موانع سرراه میزان حضور ماموران واحد های گشت ۱۱۰ بر سر صحنه را افزایش دهیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام آمادگی در خصوص دریافت هرگونه نظر و پیشنهاد از سوی مردم خاطر نشان كرد: مردم می توانند نظرات و پیشنهادات خود را جهت هرچه بهتر شدن ماموریت ها و افزایش امنیت شهر و محله خود از طریق شماره تلفن ۱۹۷ ارائه كنند.

آقاخانی، همدلی و همزبانی را یكی از نكات مهم برای رسیدن به هدف برشمرد و اظهار داشت: خوشبختانه این همدلی، همراهی و هماهنگی بین مردم، رسانه ها و مسئولان استان برای رسیدن به آرامش و امنیت جامعه و شهری ایمن و سالم و عاری از هر گونه جرم و جنایت برقرار است و با این ویژگی پلیس اصفهان نیز در انجام ماموریت های خود موفق خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر