کد خبر: 17455 A

حداد عادل در گفتگو با ایلنا:

نامه نگاری های اخیر سران سه قوه چیز خوبی نیست و تقاضای ما از روسای قوا این است كه در این شرایط حساس به مسائل اصلی مردم توجه كنند.

ایلنا – كاشان: غلامعلی حداد عادل  گفت: نامه نگاری های اخیر سران سه قوه چیز خوبی نیست و تقاضای ما از روسای قوا این است كه در این شرایط حساس به مسائل اصلی مردم توجه كنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه اولین همایش بین المللی نكوداشت صباحی بیدگلی در پاسخ سوال خبرنگار ایلنا در كاشان نسبت به بازتاب نامه نگاری های سران سه قوه گفت: نامه نگاری های اخیر سران سه قوه چیز خوبی نیست و تقاضای ما از روسای قوا این است كه در این شرایط حساس به مسائل اصلی مردم توجه كنند.

وی با بیان اینكه مردم درگیری بین قوا را نمی پسندند و رهبری هم وحدت را مورد تاكید قرارداده اند گفت: بنا براین نامه نگاری های سران سه قوه كه به عنوان یك پینگ پنگ مكاتباتی است باید متوقف شود.

حداد عادل با بیان اینكه براساس اخبار ضد و نقیض طرح سوال از رئیس جمهور در دستور كار مجلس قرار گرفته است گفت: با توجه به اینكه تعدادی از نمایندگان امضا خود را پس گرفته اند باید صبر كنیم تا تعطیلات مجلس به اتمام برسد  و  موضوع با یك كار سنجیده و مطمئن انجام شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر