کد خبر: 17599 A

وزیر راه و شهرسازی:

رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس دستور آغاز تحویل30 هزار و 548 واحد مسکن مهر استان اصفهان به متقاضیان را صادر کرد و احمد اصغری مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی که در شهرستان نجف آباد و محمد هادی رستمیان، معاون دیگر وزیر راه و شهرسازی در فولادشهر حضور داشتند، کلید اولین واحد را به صورت نمادین به یکی از خریداران این واحدها در این دو منطقه تحویل دادند.

ایلنا - اصفهان: وزیر راه و شهرسازی اصفهان را یکی از استان‌های پیشرو در زمینه مسکن مهر معرفی کرد و گفت: در برنامه طرح مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت، یک میلیون و 250 هزار واحد مسکن در دست ساخت است که تا پایان سال 900 هزار واحد تحویل متقاضیان می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی نیکزاد عصر چهارشنبه در آیین واگذاری 30 هزار و 548 واحد مسکن مهر به متقاضیان اصفهانی، یادآور شد: در تاریخ انقلاب اسلامی ایران واگذاری این تعداد واحد مسکونی به طور هم‌زمان بی‌سابقه است.

به گفته وی از مجموع 30 هزار و 548 واحد مسکن مهر که امروز تحویل خریداران آنها شد، 19 هزار و 937 واحد مربوط به شهرهای بالای 25 هزار جمعیت بوده که از این تعداد 17هزار و 967 واحد خود مالک و یک‌هزار و 970 واحد آنها به صورت 99 ساله است.

وزیر راه و شهرسازی اصفهان با اشاره به این که در برنامه طرح مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت، یک میلیون و 250 هزار واحد مسکن در دست ساخت است، ادامه داد: تا پایان سال 900 هزار واحد تحویل متقاضیان می‌شود.

وی 5 هزار و 813 واحد از مسکن مهر اصفهان را مربوط به شهرهای زیر 25 هزار جمعیت دانست و گفت: 4 هزار و 874 واحد آن خود مالک و 939 واحد آن 99 ساله است و 4 هزار و 198 واحد مسکن مهر استان اصفهان در محدوده شهرهای جدید قرار دارد.

سپس رییس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس دستور آغاز تحویل30 هزار و 548 واحد مسکن مهر استان اصفهان به متقاضیان را صادر کرد و ˈاحمد اصغری مهرآبادیˈ معاون وزیر راه و شهرسازی که در شهرستان نجف آباد و ˈمحمد هادی رستمیانˈ معاون دیگر وزیر راه و شهرسازی در فولادشهر حضور داشتند، کلید اولین واحد را به صورت نمادین به یکی از خریداران این واحدها در این دو منطقه تحویل دادند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر