کد خبر: 1766 A

معاون استاندار و فرماندار شهرستان كاشان:

شهرستان كاشان همزمان با سراسر كشور و استان اصفهان تدابیر امنیتی آمادگی كامل را جهت برگزاری اجلاس غیرمتعهد ها در تهران اندیشیده و آماده پذیرایی از میهمانان نشست در استان اصفهان و كاشان است.

ایلنا - كاشان: معاون استاندار و فرماندار شهرستان كاشان گفت: شهرستان كاشان همزمان با سراسر كشور و استان اصفهان تدابیر امنیتی آمادگی كامل را جهت برگزاری اجلاس غیرمتعهد ها درتهران علیرغم امكان شیطنت و تهدیدهای دشمنان اندیشیده  است.

« علیرضا جوادی » در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان با اشاره به اینكه برگزاری اجلاس غیرمتعهدها با حضور بیش از 120 كشور كه 45 كشور درسطح عالی شركت می كنند جایگاه ویژه ای را برای كشورمان رقم خواهد زد، گفت: با توجه به موقعیت فعلی ایران درمنطقه به خصوص بحث كشور سوریه برگزاری این اجلاس در تهران از اهمیت ویژه ای برخورداراست.

وی با بیان اینكه برگزاری اجلاس غیرمتعهدها درتهران می تواند تاثیرگذاری خیلی سنگینی در آینده سوریه كه به نوعی خط مقدم مقابله جهان اسلام با صهیونیست است داشته باشد گفت: به دلیل اهمیت و نقشی كه این اجلاس در معادلات جهانی و منطقه ای دارد استكبار و صهیونیست ها با كارشكتی به شكلهای مختلف در راستای عدم برگزاری و یا برگزاری كم رنگ این اجلاس در تهران می نمایند.

وی با تاكید آمادگی ایران در برگزاری سالم این اجلاس درتهران گفت: از خداوند متعال می خواهیم كه برگزاری این اجلاس به خیروخوبی، سلامت، امنیت كامل وبا بركات وثمرات فضاینده ای در كشور ایران شاهد باشیم.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه كاشان در پاسخ به سوال خبرنگار ا یلنا نسبت به تدابیر امنیتی این اجلاس گفت: شهرستان كاشان همزمان با سراسر كشور و استان اصفهان تدابیر امنیتی آمادگی كامل را جهت برگزاری اجلاس غیرمتعهد ها درتهران علیرغم امكان شیطنت و تهدیدهای دشمنان اندیشیده  است.

وی با تاكید برهوشیاری كامل مردم نسبت به بروز هرگونه اختلال و حركتهای نامتعارف در سطح جامعه گفت: از مردم عزیز كشورمان می خواهیم كه هرگونه اختلال و حركتهای غیرمتعارفی را كه درسطح جامعه می بینند سریعا به مراجع اطلاعاتی و امنیتی شهرستان كاشان گزارش نمایند تا بتوانیم از اطلاعات 70 میلیونی كشورمان بهره برداری نماییم.

وی با تاكید براینكه خود مردم كشور ایران می توانند مهمترین نقش را درارتباطات و امنیت میهمانان عزیز اجلاس سران غیرمتعهدها داشته باشند: امكان دارد بعضی از اتفاقات و تحركات هرچند اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و  صنفی به معنای مسائل داخلی تاثیرگذاری در مباحث اجلاس داشته باشد و دشمن از آن سوء استفاده نماید لذا از همه دست اندركاران می خواهم كه دراین جهت موقعیت شناسی خوبی را داشته باشند تا اتفاقات جزئی مورد سوء استفاده دشمنان قرارنگیرد.

معاون استاندار و فرماندار كاشان با اشاره به اینكه ممكن است بعضی از سران اجلاس غیرمتعهدها از استان اصفهان و شهرستان كاشان بازدید نمایند گفت: شهرستان كاشان ضمن خیرمقدم به سران و میهمانان اجلاس غیرمتعهد ها در  تهران، آمادگی كامل پذیرایی از میهمانان عزیز به خطه شهید پرور و دارالمومنین كاشان را دارد.پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر