کد خبر: 2032 A

مدیرعامل شرکت توزیع برق کهگیلویه و بویراحمد:

پنج پروژه برقرسانی در این استان هم در این مدت افتتاح و مورد بهره برداری قر ار می گیرند.

ایلنا – یاسوج: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه وبویراحمد از برقرسانی و توسعه شبکه 67 روستای این استان طی هفته دولت امسال خبرداد و اظهارداشت: حدود یک هزار خانوار در این روستاها از نعمت برق بهره مند شده و می شوند.

" مهندس حسن کریمی " به ایلنا در یاسوج گفت: برای برقرسانی و توسعه احداث این روستاها اعتباری بیش از 31 میلیارد و 329 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و توانیر هزینه شده است.

وی با تشریح پروژه های افتتاحی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت امسال، خاطرنشان کرد: پنج پروژه برقرسانی در این استان هم در این مدت افتتاح و مورد بهره برداری قر ار می گیرند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: برق رسانی به مسکن مهرشهرهای یاسوج، دوگنبدان، دهدشت، لیکک و باشت با اعتباری بیش از 22 میلیارد ریال ازاعتبارات استانی از مهمترین پروژه های افتتاحی شرکت توزیع این استان طی هفته دولت امسال خواهد بود.

کریمی از بهره برداری " اتوبوستر " شهر لنده شهرستان کهگیلویه با هدف تقویت ولتاژ شبکه های برق این شهر با اعتباری بیش از سه میلیارد و 500 میلیون ریال خبرداد و بیان داشت: علاوه براین پروزه ها، پروژه کاهش تلفات شبکه های برق دهدشت، لیکک و باشت با هشت میلیارد ریال نیزازدیگرپروژه های افتتاحی هفته دولت امسال است.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر