کد خبر: 20513 A

با حضور وزیر بهداشت؛

صبح امروز پنج شنبه 25 آبانماه با حضور وزیر بهداشت و درمان، نماینده مردم كاشان و آران و بیدگل، معاون استاندار و فرماندار كاشان و جمعی از مسئولین مرکز فوریتهای پزشکی و بیمارستان روانپزشكی كارگرنژاد کاشان به بهره برداری رسید.

ایلنا – كاشان: صبح امروز پنج شنبه 25 آبانماه با حضور وزیر بهداشت و درمان، نماینده مردم كاشان و آران و بیدگل، معاون استاندار و فرماندار كاشان و جمعی از مسئولین بیمارستان روانپزشكی كارگرنژاد و مركز فوریتهای پزشکی کاشان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در كاشان مركز فوریتهای پزشكی كاشان با زیر بنای یك هزاز مترمربع و با هزینه ای بالغ بر هفت و نیم میلیارد ریال از سال 89 از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشكی كاشان شروع شد یكی از بزرگترین و مجهزترین مراكز فوریتهای پزشكی در شهرستان كاشان است.

همچنین كارساخت بیمارستان اعصاب و روان کاشان از سال 86 با كمك خیر كارگرنژاد و همكاری دانشگاه علوم پزشكی كاشان درزمینی به مساحت 6600 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال كه 3 ونیم میلیارد ریال آن محل اعتبار کمک های خیر و مابقی از محل اعتبار دانشگاه علوم پزشكی كاشان ساخته شده است یكی از بهترین بیمارستانهای اعصاب روان دركشور است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر