کد خبر: 2132 A

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۰:

مردم همیشه نظر یک پزشک را بیش از صنعتگران می‌پذیرند، بنابراین از رویداد‌هایی مانند نمایشگاه، می‌توان برای ارایه دلایل علمی و ترغیب مردم به استفاده بیشتر از نان‌های صنعتی استفاده کرد.

اصفهان – ایلنا: رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۰ کشور، صنعتی شدن نانوایی‌ها و فرهنگ سازی استفاده بیشتر مردم از نان‌های حجیم و صنعتی به جای سنتی را ضروری دانست.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، محراب اسکندری در جلسه‌ای با مدیران و کار‌شناسان شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان از برگزاری هفتمین نمایشگاه تخصصی مواد اولیه، تجهیزات و ماشین آلات صنعت نان، شیرینی، شکلات و نوشیدنی که ۴ تا ۷ آبان ماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان و همزمان با دهمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و خدمات وابسته برپا می‌شود، حمایت کرد و گفت: نماینده شرکت غله به عنوان عضو ثابت ستاد این نمایشگاه در جلسات مربوطه حضور خواهد داشت.

وی با اشاره به نقش پررنگ نمایشگاه‌ها در این فرهنگ سازی و تقویت رویکرد صنعتی شدن نانوایی‌ها گفت: این نمایشگاه به عنوان رخدادی مهم و ملی در این صنعت می‌تواند رویکرد صنعتی شدن نانوایی‌ها و توجیه مردم نسبت به بالا‌تر بودن ارزش غذایی نان‌های حجیم نسبت به نان‌های سنتی را سرعت بخشد.

وی تأکید وزارت بهداشت و درمان و همچنین دانشگاه علوم پزشکی را نیز استفاده از ظرفیت همایش‌ها و سمینارهای علمی، نمایشگاه‌ها و سایر رویداد‌ها برای پیشبرد این رویکرد دانست و خاطرنشان کرد: مردم همیشه نظر یک پزشک را بیش از یک صنعتگر می‌پذیرند، بنابراین از این رویداد‌ها می‌توان در جهت ارایه دلایل علمی و ترغیب مردم به استفاده بیشتر از نان‌های صنعتی استفاده کرد.

وی همچنین لزوم همکاری دانشگاه‌ها و ایجاد فضای علمی- آموزشی در این نمایشگاه از طریق برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی برای بازدیدکنندگان متخصص را مورد تأکید قرار داد و افزود: با توجه به رقابت موجود میان کارخانجات آردسازی، حضور مجموعه‌ها و کارخانجات داخل و خارج استان در این نمایشگاه برای آنان مفید خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر