کد خبر: 23841 A

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

در شرایطی که تولیدکنندگان با مشکلات زیادی روبرو هستند اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده به ضرر واحدهای صنعتی تمام می‌شود.

اصفهان – ایلنا: رئیس شبکه خانه‌های صنعت، معدن و تجارت ایران با اشاره به وضعیت معیشتی کارگران گفت: متاسفانه کارگران ما با درآمدی که امروز دارند به سختی زندگی می‌کنند و کارفرمایان باید در کنار مشکلاتی که دارند به فکر چاره‌ای هم برای آن‌ها باشند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، هادی غنیمی فرد در نشست هم اندیشی روسا و دبیران خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور، افزود: تا زمانی که وزیر صنعت و معاونانش با ما همنوا هستند می‌توانیم به نتایج مطلوب در کمک رسانی به جامعه صنعت کشور برسیم.

وی با اشاره به تفاهم نامه‌ای که میان خانه صنعت، معدن و تجارت و صندوق توسعه ملی امضا شد، تصریح کرد: قرار بود مبلغی برای کمک به سرمایه در گردش صنعتگران اختصاص داده شود که این مبلغ همچنان به دست صنعتگران نرسیده است.

رئیس شبکه خانه‌های صنعت، معدن و تجارت ایران ادامه داد: در شرایطی که تولیدکنندگان با مشکلات زیادی روبرو هستند اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده به ضرر واحدهای صنعتی تمام می‌شود.

وی با انتقاد از قفل شدن تسهیلات مورد نظر در بانک‌ها، گفت: بانک‌ها باید در اطاعت از فرمان مقام معظم رهبری در حمایت از تولید ملی بیشتر کوشا باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر