کد خبر: 33905 A

به منظورارائه راهكار جهت تامین منابع درآمدی خانوارها؛

به منظور ارائه راهكار جهت تامین منابع درآمدی خانوارها با توجه به شرایط خاص اقتصادی موجود سومین «همایش قلك خانواده» در اقتصاد مقاومتی با حضور جمعی از كارآفرینان وكارشناسان كارگروه اشتغال در كاشان برگزار شد.

ایلنا – كاشان: به منظور ارائه راهكار جهت تامین منابع درآمدی خانوارها با توجه به شرایط خاص اقتصادی موجود، « سومین همایش قلك خانواده دراقتصاد مقاومتی» صبح چهارشنبه سیزدهم دی ماه با حضور جمعی ازكارآفرینان و كارشناسان كارگروه اشتغال درسالن اجتماعات اداره تعاون كاشان برگزارشد

به گزارش خبرنگار ایلنا دركاشان« صباغیان بیدگلی » رئیس بانك توسعه شهرستانهای كاشان، آران و بیدگل و نطنز در این همایش به مزیت های اقتصاد مقاومتی در تامین منابع درآمدی خانواده ها اشاره كرد و گفت: هرچند درحال حاضر دركشورمان شرایط وام گرفتن سخت نیست ولی هزینه كردن آن مهم است تا بتوان از این وام ها بهره برداری زیادی نماییم.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینكه یك كار آفرین نباید درابتدای كارش نا امید باشد، بلكه باید جهت رسیدن به اهدافش قدرتمندتر شود. گفت: با توجه به اینكه انسان اشرف مخلوقات وصاحب تفكراست وازاین جهت با تمام موجودات روی زمین وجه تمایز دارد باید دركسب وكار روابط انسانی خوبی داشته باشد.

وی مدیریت در اخلاق را مهمترین عامل موفقیت یك كارآفرین دانست و گفت: روابط انسانی خوب با اطرفیان، ارتباط با طبیعت و ارتباط انسان با همنوع خود موجب جذب اعتبارات ونفوذ مدیریت ها درایجاد اشتغال می گردد.

صباغیان با بیان اینكه قبل از هركاری باید تفكرداشته باشیم تا دركارمان موفق گردیم گفت: استدلال اولین راه نفوذ در تفكر افراد و مدیران درداشتن یك كسب وكار صحیح است.

در ادامه این گردهمایی رئیس اداره تعاون كار و رفاه اجتماعی شهرستان كاشان به دستاوردهای اولین سالروز ادغام وزارتخانه های كار، تعاون و رفاه اجتماعی اشاره كرد و گفت: اداره تعاون كار و رفاه اجتماعی شهرستان كاشان توانسته طی این مدت نسبت به كاهش حجم بیمه بیكاری این شهرستان از 1600 نفر به 800 نفر قدمهای جدی را بردارد.

« محمد باغبانی » از كاهش 4 درصدی شكایات واصله طی سال گذشته به این اداره خبرداد و گفت: با همكاری معاونین و كاركنان اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعی توانسته ایم نسبت به گسترش و ایجاد شوراهای سازش در شركتهای تولیدی و برگزاری همایش های متعدد، شكایات كارگری و كارفرمایی را كاهش دهیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر